İnceleriz Anasayfa
  1. Anasayfa
  2. İnceleriz Anasayfa

İnceleriz Anasayfa

İnceleriz, İlteriş Yılmaz ve Adem Helvacı tarafından teknoloji incelemeleri ve teknoloji ürün incelemeleri yapan bir teknoloji platformudur. İlteriş Yılmaz ve Adem Helvacı Youtube kanallarımız üzerinden takipçilerimize uzun süredir bilgiler vermekte, teknolojik ürünlerin incelemesini yapmakta idik. Ancak bu durumu daha profesyonel bir aşamaya getirmeye karar verdik ve İnceleriz Bilişim ve Sosyal Medya Hizmetlerini kurduk. Kendi kanallarımızdan bilgilendirme yapmaya devam ederken vizyonumuz doğrultusunda hep hayalini kurduğumuz yapıyı da oluşturma yolundayız. Burada firmalarla daha güçlü bağlar kurup takipçilerimize çok daha fazla ürünü çok daha profesyonel şekilde sunmayı amaçlamaktayız. Bu platformun en güzel yanlarından biri de takipçilerimiz inceleriz.com Soru Sor sayfasından direkt olarak İlteriş Yılmaz ve Adem Helvacı‘ya sor sorma şansını elde ediyor. Youtube kanallarımız ve mail adreslerimiz üzerinden bunu uzun süredir gerçekleştirebiliyorduk ancak bu sorulara verilen cevabı genelde sorunun sahibi görebiliyordu. Ancak bu sayede aynı sorunu yaşayan bir çok kişi için detaylı bir cevap bulma şansı da sunmuş olabilmenin mutluluğunu yaşamayı amaçlıyoruz.

İnceleriz Neden Farklı?

Bu platform bilinçli tüketici toplumu oluşturma hayallerimiz doğrultusunda takipçilerimize her zaman en detaylı, en teknik, en doğru ölçüm sonuçlarıyla desteklenmiş bilgiyi ulaştırma konusunda çabalarımızın da ürünüdür. Teknoloji inceleme, televizyon inceleme, beyaz eşya inceleme, klima inceleme, bilişim ürünleri inceleme, telefon inceleme ve daha bir çok konuda en detaylı inceleme yazıları ve videoları üretmeyi amaçlıyoruz. Klasik ürün incelemelerinin çok daha ötesinde her bir bilgiyi teyide muhtaç bırakmadan sunmaya çalışıyor ve ürünlerin olumlu ve olumsuz olabilecek her yönünü şeffaflıkla sizlerle paylaşıyoruz. Bir çok ürünü uzun kullanım testine tabi tutup bir kullanıcı gözünden de deneyimliyoruz. Bilinçli tüketici toplumunun oluşması tüketicilerin haklarını daha doğru aramasını kolaylaştırırken diğer yandan firmaları da bu doğrultuda teşvik ediyor olmamız firmaların müşterileriyle çok daha sağlıklı bir iletişim kurmasını sağlıyor. Bugüne kadar ulaştığımız firmaların bir çoğu tüketiciyle son noktada iletişim kuran kişilerin ihmallerini onlara ulaştırıp, düzeltmeleri için verdiğimiz çabayı önemsediklerini belirtiyor ve biz de takipçilerimizin sorunlarının çözülmesine katkı sağladığımız için daha mutlu oluyoruz. Nihayetinde tüketici de kazanıyor hizmet sunan firmalarımız da.

İlteriş Yılmaz Kimdir?
Adem Helvacı Kimdir?

Misyonumuz : Youtube ve inceleriz.com üzerinden takipçilerimize her zaman en doğru bilgiyi tarafsız bir şekilde ulaştırmak. Bu aşamada alışılmışın dışına çıkarak bütün teknolojik ölçüm aletlerini ve teknik alt yapıyı da kullanmak.

Vizyonumuz : Herhangi bir teknoloji, ürün vb. konularında takipçilerimize en profesyonel tekniklerle, en profesyonel ölçüm aletleriyle net bilgi sunarken hizmet veren firmaları da tüketici memnuniyeti noktasında çok daha ileriye teşvik etmek. Bir yandan bilinçli bir tüketici toplumu oluştururken diğer yandan firmaları tüketicilere çok daha iyi hizmet vermeleri konusunda motivasyon sağlamak.