• İnceleyenler Kulübü'nde her konuda deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bu sayede "Bilinçli Tüketici Toplumu" oluşturma hedefimize katkı sağlayabilirsiniz. :)
  • inceleriz.com üzerinden inceleme ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Satın Alma Önerisi 65 " televizyon önerisi

yilhak

Meraklı
Yeni Üye
Bütçe
28000
Marka Model Bilgisi
Vestel Beko Grundig
Vestel 65 QA9700 televizyonu karma panel durumundan dolayı kafamı karıştırıyor özellikleri iyi mi bu televizyon için ne dersiniz Adem bey? Oyun oynamayacağım, Uzun ömürlü olsun, büyük ekran olsun, görüntü güzel olsun. (Mi box S 4k var.) Bütçe Maksimum 28.000 TL. Beko'nun Crystal 8 Google TV'leri alınır mı? Vestel mi Beko mu Grundig mi? Beko derseniz hangi modeli olsun. Vestel'inde Google Tv si var 65UG9631 bunun için ne dersiniz? Cevaplarınızı bekliyorum.

Vestel 65 QA9700 televizyonu karma panel durumundan dolayı kafamı karıştırıyor özellikleri iyi mi bu televizyon için ne dersiniz Adem bey? Oyun oynamayacağım, Uzun ömürlü olsun, büyük ekran olsun, görüntü güzel olsun. (Mi box S 4k var.) Bütçe Maksimum 28.000 TL. Beko'nun Crystal 8 Google TV'leri alınır mı? Vestel mi Beko mu Grundig mi? Beko derseniz hangi modeli olsun. Vestel'inde Google Tv si var 65UG9631 bunun için ne dersiniz? Cevaplarınızı bekliyorum.
beko 8 serisi bende var güzel tv boe panel ama şuan fiyatı baya pahalanmış murat reisin dediği Grungid e bakman daha faydalı olur

Hayırlısı olsun. Bende Vestel 65UA9090 modeli var. Gayet güzel. Ilk gelen tv'de ışık sızması,bulutlanma ve sehimden dolayı iade etmiştim. Servis ikiletmedi ve kutusunda yenisiyle değiştirdi. Mevcut olanda da sehim ve ışık sızması az da olsa var ama rahatsız etmiyor. Sanırım OLED dışında bütün markalarda bu problem var. Herkesin göz zevki farklıdır. Youtube'da 2160 4K HDR videoları sorunsuz seyrediyorum. Netflix,Disney,Amazon gibi platformlarda 4K HDR canavar gibi çalışıyor. Oyun performansını bilmiyorum. Tv Plus uygulamasıyla tv seyrediyorum. Spor müsabakalarını gayet güzel gösteriyor. Herhangi bir karelenme yasamiyorum. Bir futbol sever olarak memnunum.

Hocam bu bana pahalı gelir maalesef 120 Hz olmasından başka bir fark var mı? Beko Crystal 8 serisi yada 9 serisi için ne dersiniz?
Bütçeniz içinde gece indirimleri oluyor diyorum ya takip edip alırsınız. Almadan önce mağazalarda gözünüzle de görebilirsiniz. QA9700'den daha mantıklı seçim olur.