Neler yeni

Dijitsu djt12000 klima aldım servis ne zaman gelecek allah biliyor (BURDUR BUCAK)

halil1

Yeni Üye
Yeni Üye
S.n Adem abi arkadaşım ve ben tavsiyen üzerine bu klimayı aldık arkadaşım yaz günü klimasını montaj ettirebildi ancak ben başaramadım.
Dijitsu 'nun klimasını aldım. 15-16 gün geçmesine rağmen hala montajını yapmadılar. Servisi arıyorum gün veremem yoğunum elemanın yok gibi sebepler sunuyor. Teknosa yetkililerine durumu anlattım beni Dijitsu ya yönlendirdi. Dijitsu yetkililerine durumu anlattım,hava şartlarından dolayı gecikmeler olabileceğini söyledi. Klimanın ne zaman bağlanacağı hala belli değil, ilgilenen de yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

Nuray

İnce Eleyen
Kadim Üye
S.n Adem abi arkadaşım ve ben tavsiyen üzerine bu klimayı aldık arkadaşım yaz günü klimasını montaj ettirebildi ancak ben başaramadım.
Dijitsu 'nun klimasını aldım. 15-16 gün geçmesine rağmen hala montajını yapmadılar. Servisi arıyorum gün veremem yoğunum elemanın yok gibi sebepler sunuyor. Teknosa yetkililerine durumu anlattım beni Dijitsu ya yönlendirdi. Dijitsu yetkililerine durumu anlattım,hava şartlarından dolayı gecikmeler olabileceğini söyledi. Klimanın ne zaman bağlanacağı hala belli değil, ilgilenen de yok. Yardımcı olursanız sevinirim.
Dijitsu klimayla ilgili bu sıkıntıları sikayet varda da gördüm. Fakat servise israrinizi surdurmeniz lazım. Inanin pesinde olmazsaniz en bilindik markalar bike olsa bolgenizdeki servis kötü olabiliyor. Yani bu dijitsuya has bir problem degil. Servisler is alimi yapilmis taşeron sirketler. Yani iş yapar firmadan parasini alir, direk firmanin elemanlari yada birimleri degiller. Israr edin gerekirse hergun arayin. Ayrica burada verilen tavsiyeler daha onceki yazışmalarınızı bilmiyorum ama verdiginiz secenekler üzerinedir. Verdiginiz kimalarin içindeki ozellikleri, fiyati ile orantili size en uygun olani söylenir. Sözüm ona adi ustunde '' 'tavsiyedir' sadece.