• İnceleyenler Kulübü'nde her konuda deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bu sayede "Bilinçli Tüketici Toplumu" oluşturma hedefimize katkı sağlayabilirsiniz. :)
  • inceleriz.com üzerinden inceleme ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Dreamstar Nova 4k 24 Ay Free IPTV Hediye Ediyor

PCTeknikElektronik

@PCTeknik
İnceleyenler Kulübü
Merhaba Arkadaşlar Dreamstar Nova Satın alanlara Dreamstar 24 Ay ücretsiz Olarak Free IPTV Hediye ediyor..
Lumii_20231230_061339768.jpg
1-Aşağıdaki uygulamayı indirin Box'a yükleyin.
2-Aktivasyon Kodu Mac adresiniz oluyor.
3- Büyük harf ile boşluk nokta olmadan cihaz altındaki mac adresini DFXXXXXXXXXX yazıp onaylayın.
Uygulama içi ayar şifresi:8876
İyi Seyirler.
[HIDE][/HIDE]
:ok
download.jpeg
Uygulama indirme linki ⤵️

[HIDETHANKS]https://drive.google.com/file/d/1cbk06csdJfTmB0wwm149uzTVO2N284TP/view?usp=drivesdk [/HIDETHANKS]

Son düzenleme:
Cihaza kurdum birkaç gündür kullanıyorum.tesekkur ederim.evde başka marka android cihaz da var.ona da programı yüklesem çalışır mı acaba?ikisini aynı anda kullanmıyorum.

Dreamstar marka Linux uydu alıcım var 3 yıldır, o zamanlar da hediye IPTV falan diyorlardı, acaba daha geçerli mi ki?

Sayın hocam teşekkür ederim free IPTV uygulaması için birde mydream TV.apk si sitenizde mevcutmu varsa şayet paylaşabilirmisiniz?

Merhaba Arkadaşlar Dreamstar Nova Satın alanlara Dreamstar 24 Ay ücretsiz Olarak Free IPTV Hediye ediyor..
Ekli dosyayı görüntüle 11168
1-Aşağıdaki uygulamayı indirin Box'a yükleyin.
2-Aktivasyon Kodu Mac adresiniz oluyor.
3- Büyük harf ile boşluk nokta olmadan cihaz altındaki mac adresini DFXXXXXXXXXX yazıp onaylayın.
Uygulama içi ayar şifresi:8876
İyi Seyirler.
[Gizli içerik]
:ok
Ekli dosyayı görüntüle 11167
Uygulama indirme linki ⤵️

[Gizli içerik]
Azıcık İnternetin yer altına hakim olanlar bedava iptv dosyası bulabiliyor. Programlar zaten zebil gibi.