Neler yeni

Sınırsız Mobil İnternet Tarifeleri

NBKpro

Moderatör
Moderator
Web sitesi
inceleriz.com
Geçtiğimiz aylarda turunculu bir sitede forumda görmüştüm. Sınırsız paket. Sonra şu hız testi sonuçları başlığında konusu geçmişti. İki gün önce kontrol ettiğimde sınırsız paket önerisi gelmiş bana da.

1000 DK'mın 990 küsür dakikasını hiç kullanmadığım, SMS'i zaten ayda 2 tane arkadaşa gıcıklık olsun diye attığım düşünülürse tek kullanım internet. Onda da zaten 20 GB paketim var + 5 GB'da eve dönüş isminde 542'li hattım olup geri Vodafone'a geçtiğim bahanesiyle verdi. 54x numarası olanlara veriyormuş.

Sonra sınırsız teklif geldi, bana diyor ki sana 5 Mbps sınırsız internet vereyim 329 TL ver bana. Kimine 10 Mbps teklifi de gelmiş fakat hız testi başlığında belirttiğim gibi zaten 10 Mbps zar zor görüyorum. Mantıklı mı ? İnterneti çok kullanan için mantıklı. Diğer bir konu da Hotspot internet paylaşımında ayrı bir kota var mı yok mu? Bunun bilgisini verseler kullanılabilir olur.

Biraz araştırma yaptığımda Vodafone'un böyle bir teklif sunduğunu, Turkcell'in ise platinum müşterilerine böyle bir teklif sunduğunu gördüm. Fiyatı ise kişiye göre veriyorlar, kime ne tutturabilirlerse artık.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230403-141908.jpg
    Screenshot_20230403-141908.jpg
    57.2 KB · Görüntüleme: 9
  • Screenshot_20230403-141859.jpg
    Screenshot_20230403-141859.jpg
    53.5 KB · Görüntüleme: 9

Rüstem

Süper Üye
Yeni Üye
Ben sınırsız Vodafone tarifesini 209 TL'den 2 sene kullandım. Ancak şu an sınırsız diye geçen tarifelere Hotspot limiti var ve bilgisayarda kullanılmıyor. Benim paketimde hotspot limiti de yoktu ve ilk çıkardıkları paketti. 200 mbps download, 200 mbps upload aldığım yerler bile oluyordu ki upload kısmı çok değerliydi benim için. Hem Fethiye'ye taşındığım için tarifeme gerek kalmamıştı, hem de taahhüt bitince 450 TL olmuştu. Bu nedenle birkaç gün önce Turkcell'e geçerek hotspot limitsiz güzelim tarifemi bıraktım. Keşke 450 TL ödeyince, zorlanmasaydım da kullanmaya devam etseydim :)

Rüstem

Süper Üye
Yeni Üye
Bu arada Vodafone limitsiz tarifelerinde hotspot kotası 15 GB olması lazım.

NBKpro

Moderatör
Moderator
Web sitesi
inceleriz.com
Ben sınırsız Vodafone tarifesini 209 TL'den 2 sene kullandım. Ancak şu an sınırsız diye geçen tarifelere Hotspot limiti var ve bilgisayarda kullanılmıyor. Benim paketimde hotspot limiti de yoktu ve ilk çıkardıkları paketti. 200 mbps download, 200 mbps upload aldığım yerler bile oluyordu ki upload kısmı çok değerliydi benim için. Hem Fethiye'ye taşındığım için tarifeme gerek kalmamıştı, hem de taahhüt bitince 450 TL olmuştu. Bu nedenle birkaç gün önce Turkcell'e geçerek hotspot limitsiz güzelim tarifemi bıraktım. Keşke 450 TL ödeyince, zorlanmasaydım da kullanmaya devam etseydim :)

Tarife detayları kısmında Hotspot limiti ile ilgili bir şey yazmamışlar. Acaba tarifeye geç desem yeni bir taahhütname çıkar mı karşıma incelemek için. Yoksa pat diye başvurunuz alınmıştır deyip geri dönüşü olmayan bir yola girmeyelim şimdi.

Rüstem

Süper Üye
Yeni Üye
Tarife detayları kısmında Hotspot limiti ile ilgili bir şey yazmamışlar. Acaba tarifeye geç desem yeni bir taahhütname çıkar mı karşıma incelemek için. Yoksa pat diye başvurunuz alınmıştır deyip geri dönüşü olmayan bir yola girmeyelim şimdi.
Şu an Vodafone'da hotspot limitsiz tarife yok. Ancak şartlar kısmında yazıyordu. Müşteri hizmetlerini arayıp mail atmalarını da isteyebilirsin.