Neler yeni

Satın Alma Önerisi 80m2 ev için klima önerisi

harmanimben

Yeni Üye
Yeni Üye
Bütçe
30000
Marka Model Bilgisi
..
İstanbul'da oturuyorum. Son 3 yazdır sıcaklar ciddi derecede bunaltıcı oluyor.
Şöyle evimi çizdim. Bütün camlar pencereler kapalı olduğu vakit evi serin tutacak bir şey arıyorum.
En azından çocuk odasına kadar soğutacak bir şey olursa makbule geçer.
İyi forumlar.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    23.6 KB · Görüntüleme: 9

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Günaydın. 30.000tl bütçe ile 80m2 alanın tamamını etki altına almanız mümkün değil.
Kendinize bir yaşam alanı oluşturup alan daraltmanız ve bu şekilde m2 küçülmesine paralel BTU küçültmesi yapıp bütçenize göre ürün buluruz mutlaka :ok

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Sadece salon üzerinden gidelim o vakit. Öneriniz ne olurdu?
Haaa sadece salon ve salonu etkisi altına aldıktan sonra yakın alanlara etki edebilecek şekilde LG - Airfel ve Midea ürünlere bakabilirsiniz.
Midea şu an gereksiz pahalı gelebilir size o nedenle İstanbulda oturuyor olmanızın da avantajı ile bence Yeni Oluşum Mühendisliğe +90 (216) 315 00 62 - 42 numaralardan ulaşıp Eda Hanım veya Sercan Bey'e selamımı iletin mutlaka yardmcı olacaklardır size.
LG için de nokta atışı bir adres vermek isterdim fakat LG yetkilileri ile bu tarz bir diyaloğumuz yok ve servis konusunda güvence de veremiyorum o nedenle ürün olarak öneririm ancak servis anlamında kişisel bir garanti veremem.
Midea ve Airfel özelinde ise satın alacağınız ürün kalitesi ile birlikte ürününüzün montaj kalitesi ile ilgili de hiç olmazsa referans olabiliyoruz. 12.000BTU bir Airfel klima çiçek gibi montajı yapılıp mutlu mesut bir yaz ve ömür geçirmenizi sağlar :ok

harmanimben

Yeni Üye
Yeni Üye
Verdiğiniz örnekler çok güzel fakat Airfel için bir süre sonra ses çıkarmaya başlıyor gibi yorumlar aldım.
Şimdi al sonra öde gibi bir sistem kullanacağım için alışverişi internet üzerinden yapacağım.
Gönül isterdi ki Midea alabileyim fakat aşırı pahalı ve bir finansman ile çalışmıyorlar yanılmıyorsam.
Şimdiki sorum şu LG Artcool 18000 BTU'luk nasıldır? Önerir misiniz?
Biliyorum fiyatı 40000 TL fakat dediğim gibi finansman aracılığı ile alacağım için bu fiyata da çıkabilirim diye düşünüyorum.

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Verdiğiniz örnekler çok güzel fakat Airfel için bir süre sonra ses çıkarmaya başlıyor gibi yorumlar aldım.
Şimdi al sonra öde gibi bir sistem kullanacağım için alışverişi internet üzerinden yapacağım.
Gönül isterdi ki Midea alabileyim fakat aşırı pahalı ve bir finansman ile çalışmıyorlar yanılmıyorsam.
Şimdiki sorum şu LG Artcool 18000 BTU'luk nasıldır? Önerir misiniz?
Biliyorum fiyatı 40000 TL fakat dediğim gibi finansman aracılığı ile alacağım için bu fiyata da çıkabilirim diye düşünüyorum.
Aldığı parayı hak eden üründür ve satın almanızda bir sakınca görmüyorum.
Sadece bölgenizdeki servis hakkında bir ön araştırma uyaparsanız faydalı olur görüşündeyim. 🧡