Neler yeni

Cumhuriyetimizin 100. Yılında Atatürk ve Cumhuriyet

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com

H.YILDIRIM

Süper Üye
Kadim Üye
Yazacak çok şey var da kısaca yazayım,içinde Vatan,Cumhuriyet,Atatürk sevgisi olan,bunların kıymetini bilen,dil,din,mezhep,renk,etnik köken ayırt etmeksizin herkesin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 100.yılı kutlu olsun.Nice 100.yıllara.:tr:tr:tr:tr:tr:clap2:bye

Son düzenleme:

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Yazacak çok şey var da kısaca yazayım,içinde Vatan,Cumhuriyet,Atatürk sevgisi olan,bunların kıymetini bilen,dil,din,mezhep,renk,etnik köken ayırt etmeksizin herkesin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.:tr:tr:tr:tr:tr:clap2:bye
Valla yine gönüllere dokunmuşsunuz var olunuz :ok

NBKpro

Moderatör
Moderator
Web sitesi
inceleriz.com
Mahallede asılı en büyük bayrak olmak zorunda. :hihi :tr
Ekli dosyayı görüntüle 8877

Benim daha önceden tecrübelerimle astığım bayraklar hep uçup gittiği için nasıl oluyorsa, Bir de o delikli kumaşların yapısını da beğenmediğimden güzel kaliteli bir kumaşta, kırmızısı kan kırmızı olan bir bayrak alayım da onu asayım dedim geçenlerde. Şimdi çok da asacak yerim yok, balkondan normal assam yere değmeyecek şekilde yani çok büyük olamaz.

Fiyatı biraz yüksek geldi ilk başta ordan da anlamadım, 40 cm'e 60 cm gibi bir ölçü sanıyordum, bu da çok küçük olur diye düşündüm. Sonradan fark ettim ki milimetre hesaplamasında hata yapmışım, 4 metreye 6 metreymiş o. :)
Olayı çakmayıp da onu alsam sanırım mahalledeki en büyüğü bende olacaktı. Bu da böyle bir anı olarak kalsın.

Beril

Baretli Moderatör
Moderator
Cumhuriyet'in bir kadın için ne anlama geldiğini çok iyi biliyorum. Bugün özgürsem, çalışabiliyorsam, sokağa çıkabiliyorsam ve hatta var olabiliyorsam Ata'm sayesindedir. Bana verilen bu hakkı kaybetmemek için ne gerekirse yapacağım. En büyük dileğim, tüm Türk kadınlarının verilen bu hakkın arkasında durabilmesi. Dilerim bu yüzyılda her kadın da bizim gibi haklarının farkında olup, arkasında durabilir.

Tarık

Beykozlu
Kadim Üye

"Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır". M. Kemal Atatürk​

Anmıyoruz, arıyoruz!!!

H.YILDIRIM

Süper Üye
Kadim Üye
Ölümünün 85.yılında Baş komutanımız,ülkemizin kurucusu ulu önder M.Kemal Atatürk'ü ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnetle anıyorum.Ruhları şad mekanları cennet olsun.:tr♾️

Son düzenleme: