• İnceleyenler Kulübü'nde her konuda deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bu sayede "Bilinçli Tüketici Toplumu" oluşturma hedefimize katkı sağlayabilirsiniz. :)
  • inceleriz.com üzerinden inceleme ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Eski Tablet Veya Telefon İle Akıllı Evim Konuşmaya Başladı! - Home Assistant - Fully Kiosk Browser

  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan osmanke
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

osmanke

Müdavim
Kadim Üye
Bu videoda sizlere eski kullanmadığınız Tablet veya Telefonunuzu değerlendirerek akıllı evinizi nasıl konuşturabileceğinizi anlatıyorum. İyi Seyirler :) Fully Kiosk Browser: https://play.google.com/store/apps/de...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini ayarlamak üzere izninize ihtiyacımız olacak.
Daha ayrıntılı bilgi için çerezler sayfamıza bakın.
 
Biz hiçbir eski telefonumuzu satmadığımız için evde Samsung'un RF antenli TV özellikli dokunmatik ekranlı telefonu bile duruyordu. İzmir'de çalışırken sabahları Karşıyaka'dan Buca'ya 06:30 dolaylarında gelen sanırım 301 numaralı otobüse binerdim, yol boyunca gidişte ve akşamları dönüşte o telefondan tv izlerdim hey gidi :)

Akıllı telefon konusunda da hatun'un ve benim eski telefonları hep sakladık. Bir ara benim galaxy S4 ekranı kırık diye yeni telefon ile değiştirmiştim, anakart arkadaşa lazım oldu diye ona yollamıştım. Geri kalanı duruyor olmalı, yani ne kadar uygulanabilir kısmı tartışılır olsa da eski laptop, eski tablet eski telefon bir şekilde alternatif işlerde mutlaka kullanılmalı.

İçerik üreticisini tebrik etmek lazım.
 
Üst