Neler yeni

Satın Alma Önerisi Haier Çamaşır Makinesi

Pkts

Yeni Üye
Yeni Üye
Evlilik arefesinde olduğum için çok araştırdım son dönemde çamaşır ve kurutmaları çok fazla teknik detaya hakim değilim fakat öğrendik ufak tefek şeyler. Marka takıntım hiç yoktur ama olmuşken bosch olsun kafasındaydım. Tüm elektronik mağazalarına gidip neredeyse tüm markaları teknik detaylar ve manuel malzeme kalitesi kontrolüyle denedim. Ve hem ben hem de sizin şaşıracağınızı düşündüğüm Haier markasında karar kılıp iki cihazı da satın aldım. Henüz kurulum yapılmadı kapalı kutu bir süre bekleyecekler servis desteği nasıldır hiç bilmiyorum ama özellikleri malzeme kalitesi ve fiyatı göz önüne alındığında en azından benim hissettiğim kadarıyla çok yukarılarda. Dilerseniz bir değerlendirin. Reklam gibi oldu biraz ama inanmayan olursa faturaları da atabilirim :)

Faruk KATI

Forumun Dinamik Yüzü 😉
Kadim Üye
Web sitesi
atakumtesisat.net
Diyelim kazanın körüğü yırtıldı işte birşey oldu yedek parça temini hemen birkaç iş gününde var mı ? dışarda marka model yazınca ben kendim bulabilecek miyim ? ya da servis bana gelecek '' EFENDİM TÜRKİYEDE ÜRETİMİ OLMADIĞINDAN KAZAN KÖRÜĞÜNÜZÜ 3999TL + KDV'E DEĞİŞTİRECEĞİZ AMA YURTDIŞINDAN GELECEK VE GELME SÜRECİ ORTALAMA 45 60 GÜN ARASINI BULABİLİYOR BİLGİNİZ OLSUN '' mu deniliyor ? Veya anakartı bozuldu işte su ventili bozuldu birşey oldu bunların temini nasıl ? en ufak şeyde yurtdışından geliyor 60 günü bulabiliyor siz 60 gün bekleyeceksiniz diye dayatılıyorsa isterse dünyanın en iyi markası olsun boş.
İthalatçı garantili gibi düşünerek almak lazım. Her ne kadar eleştirsek de servis yaygınlığı ve parça bulunabilirliği asla bir vestel ya da arçelik gibi olmayacaktır.

Pkts

Yeni Üye
Yeni Üye
Diyelim kazanın körüğü yırtıldı işte birşey oldu yedek parça temini hemen birkaç iş gününde var mı ? dışarda marka model yazınca ben kendim bulabilecek miyim ? ya da servis bana gelecek '' EFENDİM TÜRKİYEDE ÜRETİMİ OLMADIĞINDAN KAZAN KÖRÜĞÜNÜZÜ 3999TL + KDV'E DEĞİŞTİRECEĞİZ AMA YURTDIŞINDAN GELECEK VE GELME SÜRECİ ORTALAMA 45 60 GÜN ARASINI BULABİLİYOR BİLGİNİZ OLSUN '' mu deniliyor ? Veya anakartı bozuldu işte su ventili bozuldu birşey oldu bunların temini nasıl ? en ufak şeyde yurtdışından geliyor 60 günü bulabiliyor siz 60 gün bekleyeceksiniz diye dayatılıyorsa isterse dünyanın en iyi markası olsun boş.
Markayı ilk defa kullanacağım için bu detayları bilmiyorum ama muhtemelen bahsettiğiniz senaryo gerçekleşecektir. Yine de denemek istiyorum :)

dzhan

Araştırmacı
Araştırmacı
Markayı ilk defa kullanacağım için bu detayları bilmiyorum ama muhtemelen bahsettiğiniz senaryo gerçekleşecektir. Yine de denemek istiyorum :)
Umarım uzun ömürlü olurlar. Bildiğim kadarıyla Hoover markası da Haier çatısı altında, dolayısıyla ikisinin de servisleri aynı olur diye düşünüyorum.
Hoover'ın berbat kasa ve üretim kalitesi nedeniyle çok fazla sorun (körük contası parçalanması, tambur pedalı kırılması vb) yaşıyor tüketiciler özellikle çamaşır makinesinde ve ülkemizde servis ağı da çok kötü olduğu için epey mağdur olan insanlar var.
Haier, üretim olarak daha kaliteli ve sağlam diye duydum ancak ürünleri hakkında net bilgim yok, umarım en azından kronik sıkıntılı ürünler değildir de servis açığını bu şekilde kapatırlar ve siz de mağdur olmamış olursunuz.
Ürünleri kullanmaya başladığınızda detaylı inceleme güzel olurdu, güle güle kullanın.