• İnceleyenler Kulübü'nde her konuda deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bu sayede "Bilinçli Tüketici Toplumu" oluşturma hedefimize katkı sağlayabilirsiniz. :)
  • inceleriz.com üzerinden inceleme ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Halkbank Paraf RingPay Nedir, RingPay Nedir?

İlteriş Yılmaz

Sürecin kendisi sonuçtan çok daha kıymetli.
Yönetici
Admin
Halkbank Paraf RingPay ile ilgili bir reklam filmi yayınladı. Halkbank'ın kampanyayı yönetme şeklinden, bu yöntemin kullanılabilir olup olmamasına kadar birçok tartışma olsa da bankacılık ekosistemi adına olumlu bir gelişme olarak değerlendiriyoruz.

RingPay ödeme yöntemine dair yazımız :

Akıllı ev sistemimde kullanmak için 5-6 sene önce AliExpress'den bu yüzüklerden 4 tane almıştım. Sonra sıkılıp sağa sola verdim. Bankaların aklına bunları kullanmak yeni geliyor. Teknolojiyi min. 5 sene geriden takip ediyoruz.

Akıllı ev sistemimde kullanmak için 5-6 sene önce AliExpress'den bu yüzüklerden 4 tane almıştım. Sonra sıkılıp sağa sola verdim. Bankaların aklına bunları kullanmak yeni geliyor. Teknolojiyi min. 5 sene geriden takip ediyoruz.
Yine iyi hallerdeyiz. Rahmetli babamın Hava Kuvvetlerinde olduğu yıllarda Hava Kuvvetleri ile Kara kuvvetleri arasındaki teknoloji ve bakış açısı farkının yaklaşık 50 yıl olduğunu söylerlerdi.

Dönemin koşulları değerlendirilince bunun neden bu şekilde kabullenildiğini anlamak da zor olmuyor :(

İyi de TEKNOLOJİ ÇAĞI denen günümüzde bu 5 yıl o dönemin 50 yılına tekabül etmez mi?