Neler yeni

Halkbank Paraf RingPay Nedir, RingPay Nedir?

İlteriş Yılmaz

Sürecin kendisi sonuçtan çok daha kıymetli.
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.inceleriz.com
Halkbank Paraf RingPay ile ilgili bir reklam filmi yayınladı. Halkbank'ın kampanyayı yönetme şeklinden, bu yöntemin kullanılabilir olup olmamasına kadar birçok tartışma olsa da bankacılık ekosistemi adına olumlu bir gelişme olarak değerlendiriyoruz.

RingPay ödeme yöntemine dair yazımız :

Rüstem

Süper Üye
Yeni Üye
Akıllı ev sistemimde kullanmak için 5-6 sene önce AliExpress'den bu yüzüklerden 4 tane almıştım. Sonra sıkılıp sağa sola verdim. Bankaların aklına bunları kullanmak yeni geliyor. Teknolojiyi min. 5 sene geriden takip ediyoruz.

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Akıllı ev sistemimde kullanmak için 5-6 sene önce AliExpress'den bu yüzüklerden 4 tane almıştım. Sonra sıkılıp sağa sola verdim. Bankaların aklına bunları kullanmak yeni geliyor. Teknolojiyi min. 5 sene geriden takip ediyoruz.
Yine iyi hallerdeyiz. Rahmetli babamın Hava Kuvvetlerinde olduğu yıllarda Hava Kuvvetleri ile Kara kuvvetleri arasındaki teknoloji ve bakış açısı farkının yaklaşık 50 yıl olduğunu söylerlerdi.

Dönemin koşulları değerlendirilince bunun neden bu şekilde kabullenildiğini anlamak da zor olmuyor :(

İyi de TEKNOLOJİ ÇAĞI denen günümüzde bu 5 yıl o dönemin 50 yılına tekabül etmez mi?