Neler yeni

Kişisel veri koruma ve cilveli bir kadın arasındaki ilişki

evrenatabek

İnce Eleyen
Kadim Üye
Web sitesi
www.facebook.com
Merhaba

Bugün pidecide oturuyorum.

Arkadaşlarının yanına gelen kadın, masada bir süre sohbet ettikten sonra olay başlıyor.

Esnafa Finansbank'tan 2 ay sonra ödemeli şöyle böyle imkanlar ile seri şeklinde konuşmalar.

Esnafın krediye ihtiyacı yok.

Cilvesiyle "siz bana numaranızı verin arada ararım" söylevi patlatıyor.

Bu cümle ile konuşmaya bahane olur diye veriliyor

Sonra ana-baba adı kod gelecek gibi laf etmeye başlayınca benim müdahalem.

Siz şuan başvuru yapıyorsun dememle laflar değişmeye başladı.

İşlem yarıda kesildi.

5dk sonra erkekten oluşan masadan cilvesiyle herkesten kişisel verilerini paylaşım ve ilerisi için işlemlere yol açacak verileri topladı.

Şunlar dikkat çekici:
* kendini isim soyad ile tanıtmayıp sadece FinansBank demesi
* kartviziti yok
* Yaka kartı yok
* Banka namına birşey göstermiyor
* Kişisel bilgilerini bir güzel alıyor
* Terslendiğinde alttan alıp başka kişiye yönleniyor....

Cilveli kadınla muhabbet ettim düşüncesindeki erkek
1 gün veya 3 ay sonra işlemler yapılınca nerede bu devlet nerede hakim diye etrafa laflar iken

"Hukuki haklarım nelerdir" sorgulamasından önce olaylar nasıl geliştiyi incelemek lazım.

Bu arada cilveli kadın hiç kadınlara ve damlı masalara krediye ihtiyacınız var mı diye sormadı...

Faruk KATI

Forumun Dinamik Yüzü 😉
Kadim Üye
Web sitesi
atakumtesisat.net
Merhaba

Arkadaşlarının yanına gelen kadın, masada bir süre sohbet ettikten sonra olay başlıyor.

Esnafa Finansbank'tan 2 ay sonra ödemeli şöyle böyle imkanlar ile seri şeklinde konuşmalar.

İşlem yarıda kesildi.

5dk sonra erkekten oluşan masadan cilvesiyle herkesten kişisel verilerini paylaşım ve ilerisi için işlemlere yol açacak verileri topladı.

Şunlar dikkat çekici:
* kartviziti yok
* Yaka kartı yok

1 gün veya 3 ay sonra işlemler yapılınca nerede bu devlet nerede hakim diye etrafa laflar iken

"Hukuki haklarım nelerdir" sorgulamasından önce olaylar nasıl geliştiyi incelemek lazım.

Bu arada cilveli kadın hiç kadınlara ve damlı masalara krediye ihtiyacınız var mı diye sormadı...
Ee akıllı olmak lazım. Başka bir şey yazamıyorum aslında yazardım da forum ortamı. İnsanın aklı başında olacak yoksa çok yolarlar.

Faruk KATI

Forumun Dinamik Yüzü 😉
Kadim Üye
Web sitesi
atakumtesisat.net
Bazen boşuna şantiyelerde kendimizi yıpratıyoruz diye düşünmüyor değilim hani 😂 😂
Sen yapamazsın 🥲 böyle onursuzca para kazanmak bizim gibi insanlara göre değil 😃. Ayrıca bu yine iyi çok daha yoldan çıkmış olan örnekler var. Zamanında gördük yaşadık bunları. Bazı işletmelerde bizzat "abi kadın istiyoruz çünkü esnafın suyuna gider malı sattırır" şeklinde bir zihniyetle karşılaştım. Bizim laçka ayarsız esnaf takımı kendine gelse bu pislikler de biter ama o günler ufukta görünmüyor.

Faruk KATI

Forumun Dinamik Yüzü 😉
Kadim Üye
Web sitesi
atakumtesisat.net
Cinsel açlığın Etiyopyasıdır Türkiye lafını doğrulamışlar.

Hiç acımam böylesi kişilere :) Soysun soğana çevirsin.

Eşinin istediği en basitinden çikolatayı bile almaz elaleme para yedirmeye doymaz. Yazık böyle insanlarla evli olanlara. Yoksa bu acemi çapkınların canı cehenneme.

evrenatabek

İnce Eleyen
Kadim Üye
Web sitesi
www.facebook.com
Cinsel açlığın Etiyopyasıdır Türkiye lafını doğrulamışlar.

Hiç acımam böylesi kişilere :) Soysun soğana çevirsin.
Bende acımam. yüksek sesli olarak uyarıda bulundum, diğer masadakilerde dinlediler ve hala kişisel verilerini saçtılar etrafına...

evrenatabek

İnce Eleyen
Kadim Üye
Web sitesi
www.facebook.com
Bazen bizim kuruma da geliyorlar, genelde bayanlar, ayağa kadar gelen hizmette vardır bir çapanoğlu deyip kestirip atıyorum... :)
gene kuruma girerken bir kimlik, yaka kartı filan vardır. Olayda hiç kendini tanıtıcı bir bilgi vermiyor.

evrenatabek

İnce Eleyen
Kadim Üye
Web sitesi
www.facebook.com
Sen yapamazsın 🥲 böyle onursuzca para kazanmak bizim gibi insanlara göre değil 😃. Ayrıca bu yine iyi çok daha yoldan çıkmış olan örnekler var. Zamanında gördük yaşadık bunları. Bazı işletmelerde bizzat "abi kadın istiyoruz çünkü esnafın suyuna gider malı sattırır" şeklinde bir zihniyetle karşılaştım. Bizim laçka ayarsız esnaf takımı kendine gelse bu pislikler de biter ama o günler ufukta görünmüyor.
en çokta emlak sektöründe

Faruk KATI

Forumun Dinamik Yüzü 😉
Kadim Üye
Web sitesi
atakumtesisat.net
en çokta emlak sektöründe
İnşaat ve hırdavat sektöründe mal toptancıları kadın arkadaşlarımızı yolluyor ☺️ fakat bazısı cıvıtıyor daha çok mal satabilmek adına. Malum bu satışlardan pazarlamacı arkadaşlar yüksek primler alıyorlar. Onları da anlamak lazım.

Son düzenleme:

BerkTas

Araştırmacı
Araştırmacı
KVKK bir çok firmanın büyük ceza yemesine sebep olurken, Devletimiz sağolsun kişisel verilerimizi düzenli aralıklarla e-devletten çaldırıyor. Piyasada güncel bilgileri yok fiyatına alabiliyorsunuz. Bu şekilde aktif bilgi toplamakla uğraşmak bence amatörlük. O ablanın bu işi yüz yüze yapmasına da gerek yok telefonla bile taa Bulgaristandan bu amcaları rahatlıkla silkeleyebiliyorlar. Eğitimsizlik ülkenin en büyük baş belası.

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Merhaba

İşlem yarıda kesildi.

Şunlar dikkat çekici:
* kartviziti yok
* Yaka kartı yok

Hanımefendi(!) hangi topluma hangi damardan gireceğini tıp fakültesinde öğrenmiştir sanırım :cool:

evrenatabek

İnce Eleyen
Kadim Üye
Web sitesi
www.facebook.com
Hanımefendi(!) hangi topluma hangi damardan gireceğini tıp fakültesinde öğrenmiştir sanırım :cool:
Bankada kredi hazır, ne kadar istersin ile lafa başlayan hayat üniversitesinden mezundur :)

Bir merak ettiğimde bayağı ayrıntılı olarak kendi cep telefonuna bilgileri yükledi

Adamların kredi notları, borcu var mı diye sistemde taratıp, ona göre cilve oranını yükseltiyor mudur?

Senin ihtiyacın yokta bana çekersin yeriz :)

NBKpro

Moderatör
Moderator
Web sitesi
inceleriz.com
Çocuklar Duymasın'ın ilk ya da ikinci sezonunda (2003) Şirkete gelen bir sigortacı kadın vardı, Fıs fıs ismail tüm şirketi, araçları, personelleri evlerini her türlü sigorta yaptırıyordu :hihi Kadın da her gün başka bir sigorta yapmak için geliyordu. O bölüm geldi aklıma

Puzik

Süper Üye
Kadim Üye
Çocuklar Duymasın'ın ilk ya da ikinci sezonunda (2003) Şirkete gelen bir sigortacı kadın vardı, Fıs fıs ismail tüm şirketi, araçları, personelleri evlerini her türlü sigorta yaptırıyordu :hihi Kadın da her gün başka bir sigorta yapmak için geliyordu. O bölüm geldi aklıma
Gülüyoruz aslında bu kadarda olmaz diye ama çevrede daha beter fıs fıslar mevcut:)