Neler yeni

Levoit Core 300s Hava Temizleyici

Puzik

Süper Üye
Kadim Üye
Ürün ciddi anlamda çok işlevsel, uygulaması çok verimli çalışıyor.

Kendiniz programlama yapabiliyorsunuz, misal hava kirliliği şu seviyeye düşünce fanı şu şekilde (3 ayrı modu var) çalıştır diye.

Kurulumu aşırı kolay ve uygulama kullanımıda bir o kadar kolay.

Filtreleri markanın kendisinin yada noname olarak haylice piyasada (yaşadığım yerde) var.

Ayrıca isteğe özel filtreleride mevcut (standar,koku ve polen& hayvan kılı alerjisi).

Neden bu cihazı aldığıma gelecek olursak;

1- Yaşadığımız yerde orman yangınları çıkıyor ve rüzgar tüm dumanı buraya sürüklüyor. Bu yüzden kapı pencere açmadan dışarı elzem işler olmadan çıkmıyoruz. Bu gibi durumlara karşı koruma amaçlı aldık.
2- Kızımızın daha sağlıklı hava soluması için.
3- Amerikan mutfak ev olduğu için toz kolayca yayılabiliyor.
4- Marka çok satan güvenilir bir marka.
5- Filtrenin kaset şeklinde değilde dairesel olması en önemli kriterlerden biri, yüzey alanı daha fazla olduğu için daha iyi filtreleyebiliyor.
6- Özel bir indirim yakaladığım için almaya karar verdim.

İlk çalıştırdığımızda evimizin havasının çok iyi olduğunu söylüyordu lakin akşam belli bir saatten sonra yavaşça kötüleşmeye başladı, sabah uyandığımda alet fıldır fıldır dönüyor ve aşırı kirli bir hava göstergesi vardı. Sebebini düşününce buldum. Kızımız için açtığımız nemlendirme cihazı ile beraber hava kalitesi fena seviyelere düştü. Araştırmalarıma göre bu cihazlar ciddi şekilde havayı kirletiyor (soğuk buhar kısmı böyle, Sıcak buharda aynısı olur mu bilemedim şüphelerim var).

Ürün ciddi sessiz diyebilirim, en yüksek modda bile rahatsız etmiyor.

Uygulamanın grafik kısmına bayıldım. Birkaç görsel ekliyorum. 1 ay kullanıp iade etme hakkımız olduğu için henüz net olarak kullanıma 1 aydan sonra devam eder miyiz bilemedim.

IMG_9024.jpegIMG_9022.pngIMG_9023.pngIMG_9023.pngIMG_9025.jpegIMG_9026.jpegIMG_9027.jpeg