Neler yeni

Midea Xtreme Save Tüketici İncelemesi

REMZİ96

Klimatör
Kadim Üye
@REMZİ96 senin xreme dış ünite ne alemde geldimi?

Birde senin klimanın 1saat çalışmama durumu arıza değil sıcak hava yukarıda olduğu için birde iç ünite fanın kapalı termostat sırasında demi?

E şimdi kombi bir yandan yukarı sıcağı basıyor sen klimayı çalıştırdım dedin o biyandan bastı sıcağı
Sensör orda telef oldu?
Diğer yandan klimada parametre ayarı var fanda kapalı bu sensörü ne soğutacak tabiki remzi soğutacak?
Yani demem oki kardeşim arıza değil sıcaktan dolayı klimada baktıki ortam şenlik yatıyor zalım

Bu şekilde kafan almazsa plan b yi deneyelim ?
Haber yok abi daha gelmedi yarın bi arayayım B planı neydi abi ?

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Evet abi çok teşekkürler nasıl oldu o sorun neymiş neden sadece bende böyle bir sorun varmış ya ??
Ben çok gizli yerlerden kapatmışım, kim bilir neyine gıcık olmuşsam zamanında :kop

(Admin panelden 1-2 ufak değişiklik yaptım bir de seni de Kadim üye grubuna aldım)

REMZİ96

Klimatör
Kadim Üye
Ben çok gizli yerlerden kapatmışım, kim bilir neyine gıcık olmuşsam zamanında :kop

(Admin panelden 1-2 ufak değişiklik yaptım bir de seni de Kadim üye grubuna aldım)
Abi ilk geldiğimde çok ısrarlı çok sıkıntı verici şekilde soru soruyordum oyüzden kısıtlamışsındır ?? teşekkürler kadim üyelik için ?

ByCilo

Midea Xtreme Tester
İnceleyenler Kulübü
Abi klimanın fabrika çıkışı değerlerinin haricinde bir ayar ile kullanıyoruz klimalarımızı ama firmanın da bu onuyu ana fabrikaya iletmesini sağladık.
Klimanın üflemesi bize fazla güçlü geliyor o nedenle termostata girdiğinde fanın kapanmasını sağlıyoruz
Abi uygulama üzerinde fanı gece modunda %1 e ayarlayabiliyoruz. Termostat minimum seviye %20 gibi geliyor. ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20231215_125345.jpg
    Screenshot_20231215_125345.jpg
    24.1 KB · Görüntüleme: 5
Son düzenleme: