Neler yeni

Şarjlı Dikey Süpürge.

Serra

İnce Eleyen
Kadim Üye
Epeydir almayı düşündüğüm ama epeydir salladığım bu ürünü alma zamanı geldi. ?
Şöyle f/p ürünü orta üst seviye iş görür bir marka model öneriniz var

mı?
Not : Özellikle yerli ürün istemiyorum.

Serhat07

Yeni Üye
Yeni Üye
Dyson v12 aldık, hafif olsun diye, şahsen bu bile uzun kullanımda biraz yoruyor, daha agiri bizim için kullanışlı olmazdi.

GokhanB

Meraklı
Meraklı
Süpürge konusunda Dyson gerçekten en iyisi. İmkanınız varsa direkt Dyson bakın. Benim evimde 15 yıllık Dyson süpürge var hala aynı kondisyonda, bu haricinde yeni kablolusu da kullanıyorum.
Dysonun olayı, çektiği en ufak tozları bile haznesinde tutabiliyor, emiş gücü düşmüyor, dışarı kötü koku salmıyor ve uzun ömürlü ürünleri. ( bataryalı modellerde şarj ederken en az %20 ye kadar kullanın ) hafif olsun derseniz Slim modeli oldukça hafif.

Ekli dosyalar

• IMG_8732.jpeg
    IMG_8732.jpeg
    48.6 KB · Görüntüleme: 5

Sinemaks

Meraklı
Yeni Üye
Süpürge konusunda Dyson gerçekten en iyisi. İmkanınız varsa direkt Dyson bakın. Benim evimde 15 yıllık Dyson süpürge var hala aynı kondisyonda, bu haricinde yeni kablolusu da kullanıyorum.
Dysonun olayı, çektiği en ufak tozları bile haznesinde tutabiliyor, emiş gücü düşmüyor, dışarı kötü koku salmıyor ve uzun ömürlü ürünleri. ( bataryalı modellerde şarj ederken en az %20 ye kadar kullanın ) hafif olsun derseniz Slim modeli oldukça hafif.
Maalesef şu günlerde 8k üzeri bütçe ayırmam mümkün değil. 8k ya kadar bir tavsiyeye ihtiyacım var. Bulabildiklerim Fakir inovator x 7269, starky hsa700, Xiaomi g9 plus, Tefal ty6993

danyelbyksk

Meraklı
Meraklı
Maalesef şu günlerde 8k üzeri bütçe ayırmam mümkün değil. 8k ya kadar bir tavsiyeye ihtiyacım var. Bulabildiklerim Fakir inovator x 7269, starky hsa700, Xiaomi g9 plus, Tefal ty6993
Merhaba, Samsung jet 75 modelini önerecektik 7-8 bin bandında satılıyordu fakat fiyatı bayağı artmış. Amazon.com da greetone markası var, bayağı satış yapmış çoğu kişi de memnun görünüyor. Onu araştırın isterseniz.

Sinemaks

Meraklı
Yeni Üye
Merhaba, Samsung jet 75 modelini önerecektik 7-8 bin bandında satılıyordu fakat fiyatı bayağı artmış. Amazon.com da greetone markası var, bayağı satış yapmış çoğu kişi de memnun görünüyor. Onu araştırın isterseniz.
Fakir starky hsa 700 modelini aldım çekim gücü gerçekten çok şaşırttı. Eksi diyeceğim yanı turbo modda 10dk çalışması, artı yönü ise turbo modda kullanma ihtiyacı bırakmaması normal modda 35dk çalışıyor. 7k ya çok memnun kaldım.

Faruk KATI

Forumun Dinamik Yüzü 😉
Kadim Üye
Web sitesi
atakumtesisat.net
Arçelik imperium go sd9041k kullanıyoruz. Şarjı çok güzel gidiyor. 45 dk civarı orta modda. O sürede evi iki tur süpürürsünüz isterseniz. Ayrıca 3 yıl garantili ve yedek parçaları ucuz. Süpürge alırken yarını da düşünmek lazım. Garanti bittiğinde dyson için yedek parça almak istediğinizde böbreğinize göz diyebilirler 🤣 arçelikte şuan baya ucuz yedek parça sağlanıyor. Yani en pahalı parçası herhalde borunun takıldığı çöp kovası. 400tl, para değil yani. Ayrıca bataryası da 28.8 volt diye biliyorum. Bataryası da değiştirilebiliyor. Eğer istersen çıkarılabilir bataryayı gün gelip ömrü dolduğunda torx tornavida ile açıp pilleri yeniletebilirsin.

kartal34

Daikin Emura Tester
İnceleyenler Kulübü
Bende Dyson alacaktım fakat müşteri hizmetleri tarafından sorduğum sorulara cevaplar alamadım ve ilgisizlik ile karşılaştım vazgeçerek Philps ıslak kuru modelini aldım, henüz kullanmadım o konuda yorum yapamayacağım ama sadece deneme amaçlı açıp çalışıp çalışmadığını denedim ve çok hoşuma gitti, yeni evimde kulanacağım için kutusuna kaldırdım.
Bilgili arkadaşlar vereceğim linkteki süpürge hakkında yardımcı olabilirler, marka ünlü alman markası Miele ve tüm ürünlerinde indirim var, youtube da videolarını izlediğim kadarıyla başarılı bakmakta fayda var.

Faruk KATI

Forumun Dinamik Yüzü 😉
Kadim Üye
Web sitesi
atakumtesisat.net
Bende Dyson alacaktım fakat müşteri hizmetleri tarafından sorduğum sorulara cevaplar alamadım ve ilgisizlik ile karşılaştım vazgeçerek Philps ıslak kuru modelini aldım, henüz kullanmadım o konuda yorum yapamayacağım ama sadece deneme amaçlı açıp çalışıp çalışmadığını denedim ve çok hoşuma gitti, yeni evimde kulanacağım için kutusuna kaldırdım.
Bilgili arkadaşlar vereceğim linkteki süpürge hakkında yardımcı olabilirler, marka ünlü alman markası Miele ve tüm ürünlerinde indirim var, youtube da videolarını izlediğim kadarıyla başarılı bakmakta fayda var.
Philips ürünlerde de geçme noktalarında bir dayanıksızlık var zamanla kırılıyor o sebeple tercih etmedim. Murat gamsız inceleme yapmıştı.

kartal34

Daikin Emura Tester
İnceleyenler Kulübü
Philips ürünlerde de geçme noktalarında bir dayanıksızlık var zamanla kırılıyor o sebeple tercih etmedim. Murat gamsız inceleme yapmıştı.
Madem öyleymiş, öneri bekleyen arkadaş Philipse hiç bakmasın. Ben aldım, zaten hiçbir ürün ömrü sonsuz değil, yapacak bir şey yok kırılan dökülen olursa yeter ki parçası bulunsun birazda biz dikkatli kullanır yuvarlanıp gideriz.

Faruk KATI

Forumun Dinamik Yüzü 😉
Kadim Üye
Web sitesi
atakumtesisat.net
Arkadaşa Miele aldık.
Mükemmel.
Miele, Nilfisk, Karcher.
Gerisi yetinmek. 😂
Kısmen katılıyorum kısmen katılmıyorum. Bu firmalar Türkiyede Avrupa ile aynı servis kalitesini asla sunamıyorlar. Ayrıca f/p diyip de miele almak şaşırtıcı daha pahalısı yoktur herhalde 🤣 Çok iyi ve kaliteli ürünlerdir. Yazlıkta 30 yıllık bir torbalı süpürgesini kullanıyoruz inanın çok güzel çekiyor ve de çok sessiz çalışıyor. Güle güle kullanın

Serra

İnce Eleyen
Kadim Üye
Kısmen katılıyorum kısmen katılmıyorum. Bu firmalar Türkiyede Avrupa ile aynı servis kalitesini asla sunamıyorlar. Ayrıca f/p diyip de miele almak şaşırtıcı daha pahalısı yoktur herhalde 🤣 Çok iyi ve kaliteli ürünlerdir. Yazlıkta 30 yıllık bir torbalı süpürgesini kullanıyoruz inanın çok güzel çekiyor ve de çok sessiz çalışıyor. Güle güle kullanın
30 yıl bozulmayan ürün f/p dir.
Buzdolabım 36 yıldır.
Klima 25 yıldır.
Çamaşır makinem 20 küsur yıldır.
Bulaşık makinem 26 yıldır bir kere bozulmadı.
Çok para veririm servis ile muhatap olmam.
Arçelik klima almak gibi bir hata yaptım servis evimden çıkmadı.
Miele.
Liebheer.
Alman Siemens.
Gaggenau.
Panasonic gibi markalar tam benlik.

Faruk KATI

Forumun Dinamik Yüzü 😉
Kadim Üye
Web sitesi
atakumtesisat.net
30 yıl bozulmayan ürün f/p dir.
Buzdolabım 36 yıldır.
Klima 25 yıldır.
Çamaşır makinem 20 küsur yıldır.
Bulaşık makinem 26 yıldır bir kere bozulmadı.
Çok para veririm servis ile muhatap olmam.
Arçelik klima almak gibi bir hata yaptım servis evimden çıkmadı.
Miele.
Liebheer.
Alman Siemens.
Gaggenau.
Panasonic gibi markalar tam benlik.
Alman siemens de eski kalitesinde değil. Yeni alacağınız ürünler halihazırda sahip olduğunuz ürünlerden daha az kaliteli olacak, yani yeni buzdolabının kuvvetle muhtemel 30u bırakın 15 sene ancak gidecek. Mesela bizim çamaşır makinemiz alman üretimi iq700 modeli. 11 yıllık bir makine. 10. Yılında amortisörleri bozuldu ve tambur kırıldı. Amortisörleri değiştim ve tamburu plastik kaynağıyla kaynattım. 1 senedir kullanıyorum.

BerkTas

Araştırmacı
Araştırmacı
Biz 1 yıldır Karcher VC 6 PREMİUM OURFAMILY DİKEY ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE kullanıyoruz. Çekişi ve bataryası ile ilgili sorunumuz yok. Bu makinada en büyük sorun her süpürge sonrası filtrelerinin detaylıca temizlenmek zorunda olması ki biz yıkıyoruz. İçinden çıkan flitre temizleyici bir işe yaramıyor. Tam temizlenmezse kırmızı ışık yakıp duruyor. Toz haznesini boşaltmak hiç pratik değil etrafa saçmadan boşaltmak kolay olmuyor. Ayrıca benimkinin toz haznesinde çatlamalar da oldu. Birdaha Karcher alımıyız almayız.

Faruk KATI

Forumun Dinamik Yüzü 😉
Kadim Üye
Web sitesi
atakumtesisat.net
Biz 1 yıldır Karcher VC 6 PREMİUM OURFAMILY DİKEY ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE kullanıyoruz. Çekişi ve bataryası ile ilgili sorunumuz yok. Bu makinada en büyük sorun her süpürge sonrası filtrelerinin detaylıca temizlenmek zorunda olması ki biz yıkıyoruz. İçinden çıkan flitre temizleyici bir işe yaramıyor. Tam temizlenmezse kırmızı ışık yakıp duruyor. Toz haznesini boşaltmak hiç pratik değil etrafa saçmadan boşaltmak kolay olmuyor. Ayrıca benimkinin toz haznesinde çatlamalar da oldu. Birdaha Karcher alımıyız almayız.
Benim de gözlemim karcher ürünlerindeki plastiğin kalitesizliği. Demek ki düşüncemde haklıymışım. Sert ve ince bir plastik kullanıyorlar.