Evcil Hayvan Sağlığında Yeni Bir Çağ: Petinoks Akıllı Tasma!
  1. Anasayfa
  2. Girişimcilik

Evcil Hayvan Sağlığında Yeni Bir Çağ: Petinoks Akıllı Tasma!

0

Teknolojinin hızla geliştiği günümüzde, evcil hayvan sahipleri de bu gelişmelere ayak uydurmak istiyor. İşte tam da bu noktada Petinoks Akıllı Tasma, evcil dostlarımızın güvenliği ve sağlığı için benzersiz bir çözüm sunuyor. Dijital kimlik özelliği ile evcil hayvan sahiplerine çağdaş bir deneyim vadeden bu akıllı tasma, dostunuzun sahiplik bilgilerinden aşı bilgilerine kadar hızlıca erişim sağlıyor.

Petinoks Akıllı Tasma: Dijital Kimlik

Evcil hayvan sağlığına odaklanan Petinoks, dostunuzun kimlik, sağlık, aşı, alerji ve sahiplik bilgilerini içeren dijital bir kimlik ve bu dijital kimliğe kolayca erişilebilirlik sunuyor. Bu sayede, dostunuzun aşılarına, aşı zamanlarına ve alerji bilgilerine hızlıca erişebiliyorsunuz ve olası olumsuz koşulları engellemenizde size yardımcı oluyor. NFC veya QR kod okutarak tüm bu bilgilere istediğiniz her anda hızlıca erişim sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca, bu bilgileri dilediğiniz zaman düzenleyerek dostunuzun dijital bilgilerini güncel tutabiliyorsunuz.

Kaybolan Dostlar İçin Anında Çözüm

Petinoks Akıllı Tasma, evcil hayvanınızın tüm sahiplik bilgilerini içerir. Kaybolma durumunda, tasma üzerindeki kod QR ya da NFC ile taratıldığında tüm sahiplik bilgilerine hızlıca erişim sağlanıp evcil dostlarımızın ailelerini bulmasını kolaylaştırıyor. Ancak, Petinoks’un gelişe dünyasında yakın gelecekte sizleri çok daha fazlası bekliyor.

Petinoks Akıllı Tasmanın Gelişen Teknolojisi ile Güvende Kalın

Petinoks Akıllı Tasma, sürekli gelişen teknolojiyle adeta iç içe geçmiş durumda. Evcil hayvan sahipleri için sunduğu dijital kimlik özellikleriyle, dostlarımızı her an güvende tutmak artık çok daha kolay. Aynı zamanda, dostlarımıza yakışan harika bir tasarım sunuyor. Sürekli gelişmekte olan teknolojiler ışığında Akıllı tasma ile, 2024 yılı içerisinde evcil dostlarınızın anlık olarak ateşini görebilecek ve kaç adım attığını inceleyebileceksiniz. Aynı özellik sayesinde evcil hayvanınızın konumunu görüntüleyebilecek ve hatta evcil hayvanınızın ruhsal durumunu bile analiz edebileceksiniz.

Öneri:  İnceleriz.com ve Branding Türkiye Medya Partnerliği

Petinoks Akıllı Tasma, evcil hayvanınızın güvenliği ve sağlığına odaklanan bu teknolojileri ile siz evcil hayvan sahiplerinin yaşamlarını kolaylaştırıyor.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir