Astroloji ve Şifa Sistemleri Danışmanlık ve Eğitim Platformu: I&ROOTS
  1. Anasayfa
  2. Girişimcilik

Astroloji ve Şifa Sistemleri Danışmanlık ve Eğitim Platformu: I&ROOTS

0

Astroloji ve Şifa Sistemleri Danışmanlık ve Eğitim Platformu: I&ROOTS 2023 yılının başında İrem Coşar tarafından hayata geçirilen; Astroloji, Reiki, Tarot, Numeroloji, Aile dizimi ve ThetaHealing gibi 30 farklı kategoride danışmanlık ve eğitim almak isteyen kişileri alanında uzmanlar ile bir araya getiren bir platform. I&ROOTS, adını kendimiz ve köklerimizle kurduğumuz bağa vurgu yaparak; kendini keşfetme yolculuğuna anlam katma ve rehberlik etme amacından alıyor.

Kendini Keşfetme Yolculuğuna Rehberlik Ediyor

Astroloji ve şifa sistemleri içerisindeki farklı teknik ve alternatif enerji yöntemleri hayatın getirdiği belirsizlik, endişe ve korkularla baş etmede kişilerin kendilerini keşfetme ve inşa etme yolculuklarını kolaylaştıran ve destek olan bir zemin oluşturuyor. Bu nedenle son yıllarda Astroloji ve şifa sistemlerine olan ilgi katlanarak artıyor. Teknolojiyle birlikte hemen her şey için kullanılan uygulamalar astroloji ve diğer kategorileri de içine alarak birbirinden farklı yaklaşımlarla artık geniş bir alan sunuyor. Ancak bu alanda hem danışanların hem de uzmanların güvenilir platform arayışı sonuçsuz kalıyor. Danışanların alanında uzman kişilere ulaşamaması ve uzmanların yetkinliklerini öne çıkararak kolektife katkıyı sunmakta zorluk çekmesi danışmanlık ve eğitim faaliyetlerinin verimsiz bir şekilde yürütülmesine yol açıyor. I&ROOTS ise buna çözüm getirerek değiştirmeyi hedefliyor.

Uzmanları ve danışanları bir çatı altında buluşturan I&ROOTS, kişilerin kendini keşfetme ve kişisel gelişim yolculuğunda rehberliğe ihtiyaç duydukları her an, güvenli ve online uzman desteği ile yanlarında oluyor. Pazaryeri yapısını bünyesinde bulunduran platformda danışanlar, uzman profillerini inceleyebiliyor, danışmanlık ve eğitim hizmetleri üzerinden uzmanlarla iletişime geçebiliyor. Uzmanlar ise onaylı profilleri ile hizmet verdikleri alanları, deneyimlerini ve hizmetlerin bilgisini paylaşabiliyor. Hem danışan hem de uzman için verimli bir sistem yaratırken, aynı zamanda uzmanlar için güvenilir bir platformda kazanç yolları oluşturuyor. Astroloji ve şifa sistemleri kategorilerinde uzmanlığı olan herkes; platformda yer alan “Uzman Başvuru” butonu sayesinde platformda uzman olarak yer almak için başvuru yapabiliyor. Başvurunun ardından onaylanan uzmanların profilleri oluşturuluyor ve hizmetleri profillerinde yerini alıyor. 

Öneri:  Spor Dünyasında Yeni Bir Devrim: Sporara Yayına Hazırlanıyor
astroloji ve şifa

Türkiye’nin İlk Yapay Zeka Destekli Astroloji ve Şifa Sistemleri Uygulaması

I&ROOTS, Türkiye’nin ilk yapay zeka destekli astroloji ve şifa sistemleri uygulaması olmayı hedefliyor. Nisan 2023’den beri platform üzerinde çalışan ekip, Temmuz 2023’te iandroots.com üzerinden hizmet vermeye başladı. 2024’te ise mobil uygulamayı yayınlamak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Yapay zeka destekli I&ROOTS, astroloji ve şifa sistemleri dünyasını değiştirmeye hazırlanıyor. Uzmanlar ve danışanlar için kullanımı kolay bir panel sunan yerli yazılım, online danışmanlık ve eğitim sürecini güvenli kılarken hizmetlerin verimliliğini arttırmayı amaçlıyor. Yapay zeka desteği ile danışanların kendine en uygun uzman ile eşleşmesine ve rehberlik süreçlerini kişiselleştirmesine, kendilerinin en iyi versiyonuna ulaşırken gereken motivasyon ve enerjiyi yakalamalarına olanak sağlayacak. I&ROOTS, uzmanlıklarını daha geniş kitlelerle paylaşmak ve güvenli şekilde gelir elde etmek isteyen uzmanlar için de bir yeni bir alan oluşturuyor.

I&ROOTS hakkında merak ettiğiniz her şey için linke tıklayarak sayfayı ziyaret edebilirsiniz. I&ROOTS ile Keşfetmeye Kendinden Başla!

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir