İnceleriz.com ve Branding Türkiye Medya Partnerliği
  1. Anasayfa
  2. Haber

İnceleriz.com ve Branding Türkiye Medya Partnerliği

0

Dijital Markalaşma ve Bütünleşik Pazarlama konusunda ülkemizin önde gelen oluşumlarından biri olan Branding Türkiye ile medya partnerliğimizi siz değerli takipçilerimize duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

İnceleriz.com olarak başta dijital dünya olmak üzere her platformda, her ortamda tüketici bilgilendirme içerikleri üretmeye ve sizleri bilgilendirmeye çabalıyoruz. Bu süreci daha verimli hale getirmek için de bizimle benzer düşünce yapısıyla yoluna devam eden birçok oluşumla iletişim halindeyiz. Size ve her iki oluşuma da fayda sağlayacağını düşündüğümüz anda bunu bir işbirliğine, partnerliğe taşımaktan geri durmuyoruz.

Bu düşüncemiz doğrultusunda Branding Türkiye‘nin kurucusu sevgili Mürsel Ferhat Sağlam ile yaptığımız bir sohbette medya partnerliği konusunda karar kıldık. İnceleriz ve Branding Türkiye ailesine büyük katkılar sağlayacağını bildiğimiz bu partnerliğin her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz.

Branding Türkiye Kimdir?

Branding Türkiye, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır.

Branding Türkiye’de akademik ve sektörel makalelerin yanı sıra sektörün duayen isimleriyle gerçekleştirilen röportajlar, profesyoneller için kitap tavsiyeleri ve iş dünyasına yönelik haber, duyuru ve gelişmeler de yer alıyor. 3F Fenomeni doğrultusunda yayın yapan ve dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip olan Branding Türkiye; iş dünyası profesyonelleri, akademisyenler, yöneticiler, ceo’lar, kamu personelleri, girişimciler, üniversite öğrencileri başta olmak üzere akademik ve sektörel anlamda kariyer yapan ve iş dünyasının parçası olan herkes tarafından takip edilmektedir.

Branding Türkiye hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Öneri:  Türkiye'de Bankalara Siber Saldırılar %238 Arttı
    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir