Karaca Çaysever 4in1 İnceleme
  1. Anasayfa
  2. Küçük Ev Aletleri

Karaca Çaysever 4in1 İnceleme

0

Karaca çaysever 4 in 1 connect ile çayın demini 1 saat taze tutan, otomatik, kolay kullanımlı, konuşan, telefonunuza bildirim gönderen; robot karşınızda.

Adındanda belli olduğu üzere çayı sevdiren yapıdaki bu kompakt, konuşan ve size bildirim ile durumunu gösteren çaysever, kullanım kolaylığı ile damağanızda iz bırakıyor. Mama suyu hazırlama, Filtre kahve hazırlama, su kaynatma, çay demleme fonksiyonları ile mutfağınızda vazgeçilmez araçlardan birisi olmaktadır.

Connect uygulaması

İsterseniz zamanlayıcı kurabilir, çayınızın yada kahvenizin durumunu izleyebilirsiniz, anlık bildirim ile anında haberdar olabilirsiniz.

55544a

Çay Demleme Fonksiyonu 

“Otomatik Çay Demleme” özelliği sayesinde tek tuşla 15 dakikada çayınız hazırlanır. 60 dakika boyunca taze kalır. Damıtma Tekniği ile 90 derece demleme işlemi gerçekleşir, çayınızı yakmaz kolay içim sağlar

Filtre Kahve Demleme Fonksiyonu 

“Otomatik Filtre Kahve Demleme” özelliği sayesinde tek tuşla 2 dakikada filtre kahveniz hazırlanır ve 40 dakika boyunca taze kalır. Özel “Damıtma Tekniği” ve 90 derece demleme suyu sıcaklığı ile filtre kahvenizi ideal lezzette demler. 

Mama Suyu Hazırlama Fonksiyonu 

Bebeğinizin mamasını hazırlamak için mama suyunuzu “Mama Suyu Fonksiyonu” ile 40 derecede ısıtarak ideal sıcaklıkta mamalar hazırlamanıza yardımcı olur. 

Su Kaynatma Fonksiyonu 

Çaysever Robotea Pro’yu “Su Kaynatma” özelliği sayesinde farklı çay, kahve ve sıcak içecek tarifleriniz için de tercih edebilirsiniz. 

Tazelik Bildirim Göstergesi 

Tazelik Durum Göstergesi çayınızın hala aynı tazelikte olup olmadığını takip edebilmenizi kolaylaştırır. 60 dakika boyunca çayınız, 40 dakika boyunca da kahveniz tazeliğini korur. Yeşil yandığında taze, Kırmızıya döndüğünde bayatlamış olduğunu görebilirsiniz. İçindeki çay demlediğinzi filitreyi çıkarınca yumuşak içimde kalması avantaj sunacaktır.

Öneri:  Hiremco King Super Orange Full HD Uydu Alıcısı İnceleme
81V63OZcH6L. AC UF10001000 QL80

Konuşarak Bilgilendirme 

Konuşma özelliği ile her aşamada  sizi bilgilendirir. ”Su kaynadı, çayı demliyorum”, ”çayınız hazır afiyet olsun”

Bilgilendirme

0.8lt demleme alanı ile nerede ise 20 çay bardağı, 5 kupa kadar çay demeleme alanı sağlayan haznesini, 1.5lt kettle bölmü ile su kaynatma olanağı sağlıyor. Çaysever Robotea Pro 2500 Watt güce sahiptir.

Susuz çalışmaya karşı koruması olan karaca çaysever sizi güven içinde çay demlemeye teşvik etmektedir.

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir