Vestel Araç Şarj İstasyonu
  1. Anasayfa
  2. Otomotiv

Vestel Araç Şarj İstasyonu

0

Vestel Araç Şarj İstasyonu bu günkü konumuz Vestel’in teknolojiye ayak uydurarak elektrikli otomobillere şarj çözümü sağlamak için ürettiği evc04 ve Togg hakkında bilgi sağlamaktır.
Günümüzde elektrikli araçların dikkat çekmesi, Ülkemizin Togg marka araçların üretilmesi, eksik kalan açığı ortaya çıkardı, Araç şarj istasyonları

Vestel model çeşitleri

Şu an için vestelde Kablolu, Kablosuz, Smart ve smartsız modelleri mevcut. Bunlarda kendi aralarında 22kw 11kw 7.4kw olmak üzere 3 enerji seçeneği ile karşımıza çıkmıştır.
Bunların seçimini Aracımızın tipi, Elektirik kaynağımızın gücüne bağlı olarak değerlendirmemiz lazım.
Örnek verecek olursak Togg markasının şarj kablosu içinden çıkmaktadır, Bu durumda kişisel kullanımınız için kablosuz modeli tercih edebilirsiniz.

Kaç kw seçmeliyiz ?

Seçim yapmanın zor olduğu yerlerden birisi burasıdır. Gündelik kullanımda evlerimize bağlyacağımız bu ürün için elekirik tipimiz önemlidir. 22kw ve 11kw modelleri 3 fazla çalışır. Ev elektiriğiniz bu yapıda ise tercihiniz daha hızlı dolduran 22kw olabilir. Fakat eski tip enerji tesisatınız varsa tek faz çeşidi olan 11kw seçmeniz gerekiyor.

Adsiz1

Evin aklı uygulaması

Smart modelde evin aklı uygulaması vardır. Bu sayede şarjı başlatıp durdurabilir, güç tüketiminizi kontrol ederek size belirli datalara erişme imkanı sunar. Bu sayede herşeyin kontrolü bir telefon kadar yakındır.

Montaj hakkında

Kurulacak alan dış ortam ise muhakak koruma içine almalıyız, elektirikli bir cihazı yağmurda, çamurda bırakmak sağlıklı değildir. Elbet ürünün belirli sıvıya dayanıklılığı var ama buna bu kadar güvenmemliyiz.
Hava alacak bir ortamda olması elzem bir durumdur.
Tesisatımızn hazır olması gereklidir, kablolama şekliniz hakkında yukarıdaki videoda bilgi verdim.
Yerli üretim olan bu ürün ile ister duvarınıza ister videodaki gibi standa kurdurabilirisniz.


Öneri:  DETAILING NEDİR? UCUZ ÜRÜNLERLE NASIL KANDIRILIYORUZ?

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir