Çocuklarınızın Hayal Gücünü Zenginleştirecek Masallar için “Bizzy”
  1. Anasayfa
  2. Girişimcilik

Çocuklarınızın Hayal Gücünü Zenginleştirecek Masallar için “Bizzy”

0

Çocuklarınızın Hayal Gücünü Zenginleştirecek Masallar için “Bizzy” başlıklı yazımızda sizlere Bizzy’den bahsedeceğiz. Aslında bu yazının bir kısmı Bizzy’nin kendini nasıl tanıttığı ile ilgili olacak ancak 101 Girişim ve Gençlik Durağı’nın düzenlediği ve bizim de “Ödüllü İnceleriz & Bizzy” bölümünü sunduğumuz Girişimciliğin Gerçekleri etkinliğinde Bizzy’yi İnceleriz’in gözünden detaylıca ele aldık. Yakında bir röportaj çekip bunu da sizlerle paylaşacağız. Keyifli okumalar. :)

Çocuklarınızın hayal dünyasını genişleten ve onlara eğitici değerler kazandıran bir uygulama arıyorsanız, Bizzy tam da size göre! Bizzy, çocuklarınız için kişiselleştirilebilir eğitici masallar oluşturmanızı sağlar. Bizzy ile oluşturduğunuz masalları dilerseniz kendiniz çocuğunuza okuyabilirsiniz, dilerseniz de masal dinleme özelliği ile masalları Bizzy’nin okumasını sağlayabilirsiniz. Ebeveynlere yönelik dijital etkinlik takibi, güvenli bölge takibi ve ebeveyn danışmanı gibi imkanlar sunan Bizzy, çocukların yaratıcılıklarının artmasına ve genel gelişim süreçlerine katkı sağlıyor.

Her Çocuğa Özel “Bizzy Kişiselleştirilmiş Masallar”

Bizzy masal oluşturma özelliği ile, çocuklarınızın hayal gücünü genişletirken, onlara özel hissettiren eğitici masallar sunuyor. Her bir masalı, çocuğunuzun ismine, ilgi alanlarına ve kişisel özelliklerine göre oluşturabilirsiniz. Gerisini Bizzy, çocuğunuz için özenle hazırlıyor. Böylece, her okuma deneyimi benzersiz ve eğitici bir maceraya dönüşüyor. Bizzy ile çocuğunuzun kahramanı olma zamanı!

gzUVZuJvYAnufVUG6521PGYO8NHkmDO4 MoSosXv1gWqlmDkERbsl4FXZqd2Qrj0H8gyJR3DHOq3UPmmhNY6HppM5YI EqSY5VbgN8cSaddTm4mosa Xt nIPC4COVjoHg0psc36oA2UwJ6R7ouu7aI

Bizzy’nin kişiselleştirilmiş masallarından kısa bir alıntı vermek gerekirse:

“Bir zamanlar, çok uzaklarda, renkli çiçeklerle dolu bir çayır vardı. Bu çayıra “Mutluluk Çayırı” denirdi. Mutluluk Çayırı’nın en mutlu sakini, küçük bir kelebek olan Minik’ti. Minik, her gün çiçekler arasında uçar, güneşin altında dans ederdi. Bir gün, Mutluluk Çayırı’na hiç tanımadığı, havada uçuşan bir şey indi. Minik merakla yaklaştı ve “Kimsin sen?” diye sordu. O, başka hiçbir şeyin olmadığını düşünüyordu ama bu yaratık ona yepyeni bir dünyanın kapısını açacaktı. Uçan yaratık, “Benim adım….”

Öneri:  Fonangels ve Minyatür Tuğla: Yenilgiden Zaferin Hikayesi

Bizzy, masal dinleme özelliği ile çocuklarınızda merak ve heyecan duygusu uyandırıyor!

Bizzy’nin Kişiselleştirilmiş Masalları, Eğitici Uyku Masallarına Dönüşüyor!

Bizzy kişiselleştirilmiş ve eğitici masallar çocuklarınıza dersler verirken, aynı zamanda onları eğlenceli bir yolculuğa çıkarıyor. Uygulama, çocukların isimlerini ve ilgi alanlarını kullanarak onlara kişiselleştirilmiş masallar yaratıyor. Bu, çocukların masalları daha kişisel ve ilgi çekici bulunmalarını sağlar. Kişiselleştirilmiş ve eğitici masalların her biri, çocukların dil becerilerini, kelime dağarcıklarını ve ahlaki değerlerini geliştirmeye yardımcı olacak dersler içeriyor. Kişiselleştirilmiş ve eğitime yönelik bu masallar, çocuğunuzun uyku saatinde eğitici uyku masallarına dönüşüyor. Hayal güçlerini destekleyerek uykuya huzurla hazırlanmalarını sağlayan eğitici uyku masalları, empati ve problem çözme becerilerini artırmak için özenle seçilmiş temalar üzerine kuruludur. Masal oluşturma kısmına girdiğiniz konu ve kişilerle, çocuğunuzun kazanımlarını artırabilirsiniz!

Uygulama Sadece Masallar ile Sınırlı Değil!

wlVx9uFG7VkRqBXSaU1z LSwMEr4NZNfj4Oz5okP8zw3qNvf84xzV DJQ7OJ7 5EB4LnKNYLkrFdKDMBjY8Iw3pe rc ILyqto9ax6JHMXSRbckouZC6ifrsR8Nd2CxkOYlciy8d9x48Ti JRpBDBLm2xBlMgG896ZWnSGVuRsOBLt0hIlOu0BcMLQfKtq65Rv A 6 mISpjyK1BmXOGdE33pQpvXVEjHGS9m6mTpB4BQjclgJj

Uygulamanın diğer özellikleri arasında, çocukların kitap okuma, spor yapma ve el yıkama alışkanlıklarını geliştiren animasyonlar gibi alışkanlık kazandırma özelliği, ebeveyn kontrolü ile konum takip etme ve ebeveynlerin 7/24 yanında olan ebeveyn danışmanı yer alıyor. Bizzy sayesinde çocuklarınızın sağlıklı ekran kullanımını desteklemek için ne kadar süreyle ve hangi saatlerde cihazları kullanabileceklerini ayarlayabilir, dijital etkinlik takibini sağlayabilirsiniz. Ayrıca, çocuğunuzla ilgili tavsiyeleri ve bilgileri, ebeveyn danışmanından öğrenebilirsiniz.

Bizzy, çocuklarınıza eğlenceli ve eğitici bir deneyim sunarken, siz ebeveynlere de onların gelişimini destekleme fırsatı veriyor. Ebeveyne Uzman, Çocuğa Arkadaş sloganıyla ilerleyen Bizzy, vaat ettiklerini sağlıyor! Siz de çocuğunuza Bizzy’de masal oluşturmak istiyorsanız web sitemizi ziyaret edip diğer özelliklerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilir ve Bizzy uygulamasını indirebilirsiniz! Bizzy’nin web sitesine ulaşmak için hemen tıklayın!

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir