Neler yeni

a101

1. Metallicali

A101'den Beyaz Eşya Alan Var mı?

Mrb arkadaşlar, A101'den internet sitesi üzerinden aşağıdaki buzdolabını aldım fakat hala kargoya verilmedi. Müşteri hizmetleriyle bilgi talebi oluşturdum henüz cevap yok. Eğer iptal edilirse ilerleyen süreçte zarar da etmiş olurum. 29.000 TL'ye aldım. Başka yerlerde daha yüksek fiyatlarda...
  2. NBKpro

Market Markası Deterjanları Kim Üretiyor? - İşte O Firmalar

Farklı bir içerik olsun diye böyle bir başlık açayım dedim. @emurat 'ın geçtiğimiz günlerde İnceleriz Cafe'de sohbet arasında çamaşır deterjanı önerisi sormasıyla, gördüğüm kadarıyla büyük bir ilgi görmüş bir konu olduğunu ve arada kaybolup gitmesini istemediğim için "Çamaşır Deterjanı Önerisi"...
  3. KamilEce

A101 Market Seçili TV'lere %10 indirim kampanyası!!!

Öncelikle bu bir marka ya da mağaza reklamı gibi algılanmasın; herhangi bir menfaatim yok uygun fiyatlı olduğu için paylaşmak istedim. Kampanyadan yararlanmak için A101 in Hadi uygulamasını kurup üye olduktan sonra A101 QR kod kasiyerle paylaşıldıktan sonra faydalanılabiliyor. Kampanyaya dahil...
  4. Adem Helvacı

A101 SEG IP 8000 Çamaşır Kurutma Makinesi Teknik Özellikleri

Sitemizde yayınladım. Fiyatı ile mukayese edilince satın alınmasında sakınca görülmeyen bir ürün olduğunu belirtmek isterim. Yine de uyaralım, fiyatına göre ürün. :ok https://www.inceleriz.com/seg-ip-8000-kurutma-makinesi-teknik-ozellikleri-nelerdir/
  5. Adem Helvacı

A101 Satışı TCL Elite 18.000btu KESİN VAKUMLU MONTAJ 17299TL

Yani HTS teknik Hizmetler Genel Müdüründen BTÜM MONTAJLARIN vakumlu yapılacağının taahhütünü almış bir platform olarak TCL Elite 18.000BTU klimaların A101 de 17299tl ye satıldığını da duyurmayalım mı? ''Ürün tam bakır, aradaki borular bakır, Kompresör GMCC, montaj vakumlu daa naapak'' der gibi...
  6. Tamir Masası

A101 Lenovo Bluetooth Kulaklık Değişimi

merhaba bundan aylar aylar önce lenovo bluetooth kulaklık aldım üç harflilerden... (A101) Aldığımda sorun olursa bana hertürlü değişim yapabileceklerini açıklayan firmanın kasiyer hanımları ürünü aldıktan sonra birkaç gün içinde tuşları düşünce iade etmeye yada varsa ellerinde değişime gittim...
  7. Adem Helvacı

A101 ilanına dikkat edin, Philips ütü Hatalı İlan.

Philips Azur 7000 serisi ürün satışında otomatik kapanma var deniyor ancak üründe bu özellik yok ve mağaza ürünü iade alma işini yokua sürüyor bilginiz olsun.
  8. Adem Helvacı

Philips 65PUS7506 A101 de 11.999Tl 30 Haziran

Ürünün panel üretici bilgilerini sizlere Blog bölümümüzde paylaştık :ok https://www.inceleriz.com/philips-65pus7506-a101-urunu-panel-teknik-ozellikleri/
  9. Adem Helvacı

A101 Satışı SEG SCM910 S Çamaşır Makinesi Kısa Bilgi

Olur da Vestel üretimi Seg SCM 910 S bu çamaşır makinesini almak gibi bir gaflete düşmeye niyetlenirseniz bunu izleyin bence :D
  10. V

Satın Alma Önerisi A101 - Onvo 32150 Panel Bilgisi

İyi günler, 25 mayıs 2023 tarihli 2800 tl ye a101 e onvo ov32150 32 inc android tv geliyor. Panel özellikleri nedir bilginiz var mi? Mutfak icin alinabilir bir tv midir? @Adem Helvacı @İlteriş Yılmaz
  11. NBKpro

A101'den Arçelik Güvencesinde Beyaz Eşyalar

Baştan söyleyeyim bu gönderi reklam amacı falan taşımıyor. A101'e 18 Mayıs'ta Arçelik AŞ'nin bir markası olan Flavel marka ürünler geliyor. Buzdolabının statik değil no-frost olması dikkatimi çekti. Düşük fiyatlı ürün arayanlara yardımcı olabilir. Ürünler Arçelik'in ürünleri elbette, ama Arçelik...
  12. Fikoloji

Toshiba 55QA4263DT İnceleme

İnceleme videosu bu akşam yayında olacak (atlama seçenekleri için youtubeden izleyiniz) Giriş çıkış Portları; HDMI IN 3 USB 2 SCART Via RCA OPTIC OUT 1 ETHERNET GİRİŞİ VAR DAHİLİ UYDU ALICISI KULAKLIK ÇIKIŞI 1 CI+ Modül GİRİŞİ USB CLONNING YOK PVR READY YOK Bağlantı ve Smart Özellikleri; WI...
  13. Fikoloji

6 Nisan'da iphone 13 geliyor

14. Adem Helvacı

A101 7 Nisan 65UA2063DT Toshiba TV 9499TL

Yani aslında bu modeli Fırsat ürünleri bölümünde tanıtmak istemedim önce fakat 10K bandı altında 64'' UHD Android Smart ürün olunca belki dikkatini çeken dostlar olur diye yine de yazayım dedim. Ürünün Anakart ve panel teknik özelliklerini blog bölümümüzde yayınladım...
  15. Adem Helvacı

ONVO OVFRY08 Air Fryer A101 de 6 Nisan Tarihinde 1799TL

Dostlar, henüz çok fazla kişinin bilgisi yokken sizin bilginiz olsun istedim. 1799TL fiyat ile ONVO Air Fryer 6,5 litre ürün satışa sunulacak. Kişisel fikrim, bu fiyata bu ürünün yine bir Toshiba 58'' ürün hayal kırıklığı yaratacak düzeyde ikinci güne kalmayacak olacağıdır. Air Fryer ürün satın...
  16. ufukkiraz

A101 iade sorunu

Merhabalar ufak bir sıkıntı çekiyorum bunlarla ilgili sizden yardımını talep ediyorum. Ben A101 den flash bellek aldım ( 16.10.2022 ) tarihinde bu ürünü satın almış oldum ürün arızalandı ve servisine gönderdim gönderdiğim tarihi 14.02.2023 servis bana iade ve değişim formu gönderdi...
  17. NBKpro

Marketlerdeki dönemlik TV fırsatları

Benzer başlıklar zaten var fakat güncel bir başlık ve duyuru sayfası gibi olması açısından "gördüğün fırsatı paylaş" mantığı ile paylaşım yapılmasını düşündüğüm bir başlık. Asıl amaç hani sürekli satışta olmayıp haftalık olarak ya da belli bir tarihte belli bir stokla satışa sunulacak olan...
  18. M

Toshiba

Seri numarasını paylaştığım A101 de satılan Toshiba cihaz hakkında bilgi alabilirmiyim. Panel bilgisi, servis, teknik özellikler vs.
  19. M

Satın Alma Önerisi Hı Level

Aşağıda seri numarasını paylaştığım televizyon hakkında bilgi verir misiniz artı ve eksi yönleri panel bilgisi vs. Fiyatı 7000 lira
  20. Fikoloji

50UHL720 Hilevel

Görüntü 4K 3840 x 2160 HDR HDR10+DOLBY VISION D-LED YENİLEME HIZI 400(yazılımsal) PANEL GERÇEK HIZ 60HZ SES DOLBY AUDIO PROCESSING ATMOS SUBWOOFER YOK SES CIKIS GUCU 2x10W SPEAKER BOX YOK German + Nicam Stereo Bağlantı PC IN(VGA) YOK WİFİ-ETHERNET VAR USB :1 HDMI :3 CEC_ARC VAR SPDIF OPTIC OUT...