Neler yeni

Satın Alma Önerisi Grundig 65 GHQ 9500 QLed Tv alındı

freeee

İnce Eleyen
Kadim Üye
Bütçe
30.0000
Marka Model Bilgisi
Grundıg 65GHQ9500 Google Smart 4K QLED
Arkadaşlar geçen vatan bilgisayarın kampanyasından almış olduğum Tv bugün teslim edildi.tv ünitesi bekliyorum 10-15 gün içinde ünite gelecek. sabırsızlanıyorum gerçi kurdursam mı beklesem mi ? Karar veremedim bir türlü. Yakın zamanda ayrıntılı bilgi paylaşayım..

Ekli dosyalar

• IMG_2478.jpeg
    IMG_2478.jpeg
    47 KB · Görüntüleme: 266
  • IMG_2477.jpeg
    IMG_2477.jpeg
    35.3 KB · Görüntüleme: 262
  • IMG_2476.jpeg
    IMG_2476.jpeg
    50.5 KB · Görüntüleme: 256

victory

Araştırmacı
Araştırmacı
Arkadaslar bizim tv de kumandayi hic kullanmadan kumamandadaki mikrofona komut vermeden tv deki dahili mikrofona konuşarak google asistani nasil kullanabiliriz

Sinemaks

Meraklı
Yeni Üye
1. Görsel Samsung 4k 120 Hz Tv. 2. Görsel Benim Tv ( HDMI 2.1 filan değil. Olsa zaten aktarım sınırı vs yazmaz direkt 4k 120 hz yazardı. )
Arkadaşım konu içerisinde zaten yazıldı panel 120hz destekli mevcut işlemcinin desteği ise 60hz dir. 120hz e tamamlama işlemi ise farklı bir board sayesinde yapılmaktadır native çıkış 60hz bu sebeple sizde 60hz olarak görüyorsunuz ancak panelde nihai olarak 120hz lik görüntü oluşturulmaktadır ve bu işlem yazılımsal değil donanımsaldır.

sercep

Meraklı
Meraklı
merhaba aynı sorundan dolayı bende bir kez değişim yapıldı.suan değişim veya para iadesi yapmıyorlar.thh ne nasıl bir dilekçe sundunuz paylasabilir misiniz?
Dilekçeyi sorunu anlatacak şekilde yazınız ve önceden servis fişi görüntüsü varsa görüşmeler ekleyiniz.Tüm süreci e devlet üzerinden tüketici hakem heyeti işlemlerinden yapabilirsiniz

berkd

Yeni Üye
Yeni Üye
Dilekçeyi sorunu anlatacak şekilde yazınız ve önceden servis fişi görüntüsü varsa görüşmeler ekleyiniz.Tüm süreci e devlet üzerinden tüketici hakem heyeti işlemlerinden yapabilirsin

Dilekçeyi sorunu anlatacak şekilde yazınız ve önceden servis fişi görüntüsü varsa görüşmeler ekleyiniz.Tüm süreci e devlet üzerinden tüketici hakem heyeti işlemlerinden yapabilirsiniz
Servis hizmet fişindeki konuyu değiştirip hiç açıklama yapmadan talebi kapatıyor. bu şekilde firmaya talebimi iletmiş sayılmıyorum.

sercep

Meraklı
Meraklı
Servis hizmet fişindeki konuyu değiştirip hiç açıklama yapmadan talebi kapatıyor. bu şekilde firmaya talebimi iletmiş sayılmıyorum.
Ticaret ve sanayi bakanlığına şikayet ediniz.Ceza yerler önce servis oluşturun ekran görüntüsünü alın müşteri hizmetlerini arayıp görüşmeyi kaydettiğinizi söyleyip konu ile ilgili konuşun ve ticaret bakanlığına bu delilleri iletiniz.

Yka61

Meraklı
Yeni Üye
merhaba aynı sorundan dolayı bende bir kez değişim yapıldı.suan değişim veya para iadesi yapmıyorlar.thh ne nasıl bir dilekçe sundunuz paylasabilir misiniz?
Benimki bir kere değişim yapıldı gelen tv daha iyidi fakat çok fazla ölü piksel vardı tekrar servis gelip değişim talep edebiliriz dedi fakat yeni gelecek olan nasıl olur bilemem dedi isterseniz iade talep edelim dediler bende olur dedim . İade kabul edildi ve bugün ücret nakit olarak hesabıma yattı ve başka model bir tv aldım. Bence kontrole gelen servis çok önemli başka bir servisle iletişime geçin hocam.

yuksekses

Araştırmacı
Araştırmacı
GHQ modelini alıp da gölgelenme veya ışık sızması sorunu sıfır olan var mı forumda merak ediyorum. Bir kez değişim yapıldı yeni gelende de gölgelenme ve ışık sızması sorunu var iade istemiyorum çünkü satın aldığım dönem ile şimdi arasında ciddi fiyat artışları yaşandı.

Murat ALA

Moderator
Moderator
GHQ modelini alıp da gölgelenme veya ışık sızması sorunu sıfır olan var mı forumda merak ediyorum. Bir kez değişim yapıldı yeni gelende de gölgelenme ve ışık sızması sorunu var iade istemiyorum çünkü satın aldığım dönem ile şimdi arasında ciddi fiyat artışları yaşandı.
Tekrar değişim isteyin. OLED almadığınız sürece kolay kolay kaçamazsınız bu problemlerden.