Neler yeni

Satın Alma Önerisi Klima Önerisi Kısacık

JOSEBH JR

Yeni Üye
Yeni Üye
Bütçe
40 BİN TL
Marka Model Bilgisi
FİYAT PERFORMANS ÖZELLİKLİ
Herkese selamlar forumda ilk konu başlığım. Sizlerden kısacak bir bilgi almak istiyorum. Klima alacağım ve odamın büyüklüğü 25 mt2 dikdörtgen yapıdadır. Klimayı Adem hocamın dediği gibi kısa olan yere yerleştirilmesi açısından müsaittir. Kullanacağım oda oturma odası olup evde 2 kişi yaşmaktayız. Güneş açısından ise öğleden sonra 2 de başlayıp akşam batıncaya kadar güneş almakta ayrıca 15. son kattayız üstümüz beton ve asansör dairesinin bir kısmı da vardır. Evin izolasyonu fena değil. Lafı çok uzatmayayım bütçem max. 40 bin TL dir. Önerebileceğiniz en iyi fiyat performans klimaya açığım aklımda hiçbir marka yoktur marka konusunda kafam çok karışık. Şöyle de bir durum var kışın ısıtma için kullanmayacağım çünkü doğalgazım vardır. Sadece yazın 3 ay yoğun olarak kullanacağım ve kiracı olup memurum. Yakın yıllarda gitmeyi düşünüyorum. Bu yüzden çok para vermek istemiyorum ama kalitesiz bir şeye de 40 bin vermek istemedim, sizlerden bilgi alayım istedim. Umarım çok uzatıp yanlış bir şeyde yapmamışımdır herkese tekrar teşekkür ederim. Aklımda ve yakınımda takılmaya hazır klima olarak 2 tane marka var linkleri bıraktım iyi günler...

NOT: BU ARADA ADEM HOCAMIN FORMULÜ VE EKSTREM KOŞULLARI GÖZ ÖNÜNE ALARAK 18 BTU LU BİR KLİMANIN YETECEĞİNİ KENDİ FİKRİM OLARAK DÜŞÜNDÜM İYİ GÜNLER..

GençKlima Adana

Adana Midea
Firma Temsilcisi
Web sitesi
www.gencklima.com
Usta ürün güzel, hatta bunu biz sevgili @İlteriş Yılmaz kardeşimiz ile inceledik fakat servis yapılanması nedeniyle cesaret edemedik ön plana almaya. Sizin oradaki servis tanıdık ve güvenilir bir işletmemidir acaba?
Valla abi açıkçası servislik kısmında ilk bana geldiler fakat benim ne zamanım nede vaktim olmadığı için uğraşmayim dedim şu an 2 servis 2 ilçede hizmet veriyor geçen yıl biraz gecikmeleri oldu bakalım bu yıl ne olacak bilmiyorum. İnşallah önlemlerini almışlardır yoksa markayı'da bitirirler abi

JOSEBH JR

Yeni Üye
Yeni Üye

NBKpro

Moderatör
Moderator
Web sitesi
inceleriz.com
Hocam gerçekten fiyatı çok iyiymiş yani kaira daha almamıştım. Performans olarak iyiyse bu çok güzelmiş gerçekten birde Kozan da kim bakıyormuş diye yetkili servisinden bilgi aldıktan sonra büyük ihtimalle alırım.

Dijitsu Klimaya Kozan'da Lider Soğutma diye bir servis bakıyormuş. Aynı zamanda Uğur, Baymak, Alarko Carrier, Silverline servisi.

GençKlima Adana

Adana Midea
Firma Temsilcisi
Web sitesi
www.gencklima.com
Dijitsu Klimaya Kozan'da Lider Soğutma diye bir servis bakıyormuş. Aynı zamanda Uğur, Baymak, Alarko Carrier, Silverline servisi.
O vakit dijitsu size hayırlı olsun sizden ricam tecrübelerinizi burada bizimle paylaşmanız 🙂 ve montaj anında hem kayıt altına almak için hemde bizimle paylaşmanız için bol bol video resim paylaşmanız. Birde ben çok merak ediyorum mesela siz söylemeden vakum yapacaklarmı? hadi bakalim hayırlı olsun şimdiden.

Faruk KATI

Forumun Dinamik Yüzü 😉
Kadim Üye
Web sitesi
atakumtesisat.net
O vakit dijitsu size hayırlı olsun sizden ricam tecrübelerinizi burada bizimle paylaşmanız 🙂 ve montaj anında hem kayıt altına almak için hemde bizimle paylaşmanız için bol bol video resim paylaşmanız. Birde ben çok merak ediyorum mesela siz söylemeden vakum yapacaklarmı? hadi bakalim hayırlı olsun şimdiden.
Öküz Arçelik servisi de 3 sefer söylenmesine rağmen vakum yapmıyor. Keşke konuşarak her şey çözülse 🐻

GençKlima Adana

Adana Midea
Firma Temsilcisi
Web sitesi
www.gencklima.com
Öküz Arçelik servisi de 3 sefer söylenmesine rağmen vakum yapmıyor. Keşke konuşarak her şey çözülse 🐻
İşte tam olarak bu ve buna benzer sebepler yüzünden @Adem Helvacı abi yıllardır servislerin denetlenmesi gerektiği hususu üzerinde duruyor ama maalesef hiç bir yetkili bu konuya el atmıyor. Yani eksik iş yapan yanlış iş yapan ben dahi olsam ya hata düzeltip sorun giderilmeli müşteriye teslim edilmeli yada öyle bir ceza verilmeliki caydırıcı olup hiç kimse bir daha böyle bişey yapmaya cesaret edememeli.

GençKlima Adana

Adana Midea
Firma Temsilcisi
Web sitesi
www.gencklima.com
Beni dün kaira servis aradı montaj günü belirlemek için.binada mantolama olduğunu ve ayrıca yanlarında vakum cihazı getirmelerini yoksa gelmemelerini kibarca söyledim.perşembe gelecekler bakalım.
Deneyimlerinizi bizimle paylaşın lütfen hayırlı olsun 🙂

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Valla abi açıkçası servislik kısmında ilk bana geldiler fakat benim ne zamanım nede vaktim olmadığı için uğraşmayim dedim şu an 2 servis 2 ilçede hizmet veriyor geçen yıl biraz gecikmeleri oldu bakalım bu yıl ne olacak bilmiyorum. İnşallah önlemlerini almışlardır yoksa markayı'da bitirirler abi
Abi TCL ve Dijitsu geçen sene birkaç tüketiciye ÜRÜNE GÜVENİP ve servis hizmetleri şirketlerinden SÖZ ALDIK diye önerdik sonrası tam bir pişmanlık oldu gerçekten.

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Ustam güzel yerden yakalamışsın konuyu bravo.
Bu nedenle tüketicilerden montaj sonrası görselleri istiyoruz :ok