• İnceleyenler Kulübü'nde her konuda deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bu sayede "Bilinçli Tüketici Toplumu" oluşturma hedefimize katkı sağlayabilirsiniz. :)
  • inceleriz.com üzerinden inceleme ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Kurutma makinesi tavsiye

Enivicivokke

Yeni Üye
Yeni Üye
Öncelikle forum hayırlı olsun. Uzun uzun eski konuları ve farklı yorumları okudum fakat kurutma makinesi olarak bir karara varamadım. Samsung DV90TA040AE/AH 9 kg Kurutma Makinesi almayı düşünüyordum fakat servis sorunları olduğu için vazgeçtim. Fiyat olarak 16–17 bin bütçemiz var. Sizin önerinizi bekliyorum. Makinenin kalitesi ve satış sonrası servis önceliklerim. Arçelik ürünlerini önerir misiniz?
 
Son düzenleme:
Ben bu konuyu okumuştum, cevaplamayı atlamışım.
Samsung da mükemmel servis hizmeti var demem ancak kabul etmek lazım ki ithal ürünler içerisindeki en iyi satış sonrası hizmet kalitesi sunanı diyebilirim. Malum ithal olanlar ülkenin şımarık çocukları gibi her konuda mızıkçılık çıkartırlar ama içlerindeki en iyileridir.

Yerli üreticilerden Vestel'e beyaz eşyada güvenemiyoruz herkes biliyor. Arçelik bu konuda daha başarılı sonuçlar sunuyor.

İthal ürüne verilecek bedel ile Arçelik ürüne verilecek bedel düşünüldüğünde yerli üretim alıp aradaki fark ile +4 yıl garanti yaptırmak daha makul seçenek olabilir.
 
Üst