Neler yeni

[SORU] - Regal Klimalara WiFi Eklemek

Rüstem

Süper Üye
Yeni Üye
1. WiFi kit takılabiliyor mu?
2. WiFi kit takılıyorsa bunun protokolüne nasıl erişebilirim, kendim istek atıp yönetmek için? Eğer kit takılmıyorsa anakart üzerinde UART veya RS232 gibi portlar var mı klimayı yönetecek?

Bunların hepsi hayırsa IR blaster yapıp IR kodlarını decode ederek yöneteceğim :haha
Olmadı şöyle bir ürün alırım, hiç kendim yapmakla uğraşmam: https://www.hepsiburada.com/broadlink-rm4-mini-akilli-ev-wifi-ir-uzaktan-kumanda-pm-HBC00000M1V5G

Fikoloji

Moderator
Moderator
Web sitesi
www.youtube.com
1. WiFi kit takılabiliyor mu?
2. WiFi kit takılıyorsa bunun protokolüne nasıl erişebilirim, kendim istek atıp yönetmek için? Eğer kit takılmıyorsa anakart üzerinde UART veya RS232 gibi portlar var mı klimayı yönetecek?

Bunların hepsi hayırsa IR blaster yapıp IR kodlarını decode ederek yöneteceğim :haha
Olmadı şöyle bir ürün alırım, hiç kendim yapmakla uğraşmam: https://www.hepsiburada.com/broadlink-rm4-mini-akilli-ev-wifi-ir-uzaktan-kumanda-pm-HBC00000M1V5G
dm den bi makale hazırlayıp gönderdim.

Rüstem

Süper Üye
Yeni Üye
Muhtemelen wifi kit oluyor. Klimanın üzerindeki koda bakayım da, ona göre sipariş vereyim. Zaten klima takıldığından beri hiç ısıtmıyor, 7/24 çalışsa 18 derecenin üzerine çıkaramadı odayı, servis çağırmaya üşeniyordum. Bu bahaneyle o da çıkmış olur aradan.

Rüstem

Süper Üye
Yeni Üye
Klima takıldığında vakum yapılmadı, 2021 Ağustostan beri gelip vakum yapacaklar :haha

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
İşin tuhafı vestel'e şikayet ettim, ondan da bir şey çıkmadı :)
Kimi Kime şikayet etmişsin :kiskis

Sen Hakem heyetine şikayet etseydin bak neler oluyordu :D

O dış üniteyi komple değiştirtirdim, nasılsa dosyan bana gelecekti :)