Neler yeni

Cam balkon kapak aralarında oluşan boşluk sorunu ve çözümü

osmanke

Müdavim
Kadim Üye
Web sitesi
turkvod.com
Katlanır cambalkon kapak aralarındaki boşlukları ayar yaparak kapatıp sisteminizin daha rahat çalışmasına sebeb olabilirsiniz..
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Cambalkon kapak sürtmesi sorunu ve cözümü​

Cam balkon kapakları zamanla bozulabiliyor. Bu bozulmayı düzetmek için size bir video yaptım ve burda anlatmaya çalıştım. Teşekkürler

osmanke

Müdavim
Kadim Üye
Web sitesi
turkvod.com

Cam Balkon Çıta'sı Nasıl Değiştirilir-glass balcony #cambalkonçıtasınasıldeğiştirilir,​

cam balkon çıtası nasıl değiştirilir. plastik çitaların ömürleri çok kısadır güneşte soğukta hava şartlarından dolayı çabuk eskiyorlar cam balkon şikayetlerini en çok başında gelen çıta değişimleri eski plastik çıtalar değiştirilip yerine alüminyum çıta takıyoruz içlerinde kıl fitiller mevcut. her cam balkona alüminyum çıta olmayabilir camların 10 mm 5 mm 8 mm olmasından ötürü.cam balkon çıtası nasıl değiştirilir,cam balkon çıtası nasıl olur,plastik cam balkon çıtası,alüminyum çıta,cam balkon çıtası,plastik çıta,kıl fırçalı alüminyum çıta,glass balcony, balkon cıtası,am balkon çıta değişimi nasıl cam balkon modelleri,cam balkon sineklik,cam balkon nasıl açılır,cam balkon nasıl sökülür,cam balkon kapanmıyor,cam balkon nasıl temizlenir,cam balkon nasıl takılır,kıl fırçalı çıta,kıl fırçalı cambalkon çıtası