• İnceleyenler Kulübü'nde her konuda deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bu sayede "Bilinçli Tüketici Toplumu" oluşturma hedefimize katkı sağlayabilirsiniz. :)
  • inceleriz.com üzerinden inceleme ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Satın Alma Önerisi TV önerisi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hkncrk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

hkncrk

Araştırmacı
Araştırmacı
Adem Bey merhabalar.yeni bir TV almak istiyorum.butcem 20.000 TL.hatta 1-2 bin TL daha çıkabilirim.yaklasik 3m uzaklıktan tam karşıdan bakacağım futbol ağırlıklı izleyebilecegim andoid bir TV almak istiyorum.yardimlarinizi bekliyorum.simdiden tşkler.

Merhaba, 2-3 gün önce bir dostumuza 55C728 aldırmıştık 18.000tl bantlarında, bir bakın isterseniz, aynı fiyat adenk getirme şansınız olursa sizin için ideal tercih olabilir zira aynı üründe biz Dünya Kupası zamanınd atestler esnasında çok futbol yayını izledik :ok

Sony x89j mi yoksa 55C728 mi almalıyım?
X89 olmasaydı C728 yerine düşünebilirdim ancak bu soru bana çok soruldu, kullanıcılara göre istisna olan durumlar dışında hep C728 aldırdım, hiç kimse de pişmanım diye dönmedi, yine de her zaman belirttiğim üzere ürünleri gözünüzle görüp kendiniz karar vermelisiniz dorğu olanı bu olur. :ok

Özür dileyerek soruyorum x89 olmasaydı C728 yerine dusunebilirdim derken neyi kastettiniz onu tam olarak anlamadım.sony olarak bütçem bandında hangi TV yi düşünmeliyim? hayırlı kandiller.