Neler yeni

Murat ALA

Moderator
Moderator
Tekrardan rahatsız ediyorum özür dilerim.
Size sormadan önce Vestel servisini aramıştım. Seri numarasını isteyip AUO panel kullanıldığını söylemişlerdi. Bende emin olmak için size yazma gereğinde bulundum. Neden böyle halan söylemişlerdir sizce 🙏🏻
Tekrar kontrol ettim BOE panel. Yanlış bilgi vermişler.

Murat ALA

Moderator
Moderator
Kolay gelsin iyi çalışmalar bende yeni vestel 65qa9700 aldım panel bilgisi alabilir miyim ? Birde çıkacak olan panel kalitesi hakkında bilgi verebilir misiniz ?
LG LC650EQQ-SMA3 kodlu panel
8 COF, %3 AG katman, IPS tabanlı

MuratCan

Yeni Üye
Yeni Üye
Murat hocam selamlar ürün az önce değişimden geldi sol üstte 4 tane ölü piksel var tekrar değişim açıldı, eğer güzel bir panelse değiştirmeyebilirim, panel detay alabilir miyim

Ekli dosyalar

• 20240514_161321.jpg
    20240514_161321.jpg
    108.1 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:

Murat ALA

Moderator
Moderator
Murat hocam selamlar ürün az önce değişimden geldi sol üstte 4 tane ölü piksel var tekrar değişim açıldı, eğer güzel bir panelse değiştirmeyebilirim, panel detay alabilir miyim
Ölü piksel var diye ürün değişimiyle uğraşmayın. Televizyonun dibine girmediğiniz sürece göremezsiniz ölü pikselleri. Bulutlanma, ışık sızması, sehim gibi problemler yoksa ölü piksel dert edilecek son şey çünkü ülkemize gelen paneller A sınıf panel değiller.

Panel konusuna değinirsek sistemden çıkmadı kumandadan MENU+4725 kombinasyonuyla servis menüsünü açıp çıkan ekranın fotoğrafını paylaşın.

MuratCan

Yeni Üye
Yeni Üye
Ölü piksel var diye ürün değişimiyle uğraşmayın. Televizyonun dibine girmediğiniz sürece göremezsiniz ölü pikselleri. Bulutlanma, ışık sızması, sehim gibi problemler yoksa ölü piksel dert edilecek son şey çünkü ülkemize gelen paneller A sınıf panel değiller.

Panel konusuna değinirsek sistemden çıkmadı kumandadan MENU+4725 kombinasyonuyla servis menüsünü açıp çıkan ekranın fotoğrafını paylaşın.
Buyrun hocam

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    112.4 KB · Görüntüleme: 13

MuratCan

Yeni Üye
Yeni Üye
revizyonlu olup olmadığını nasıl anlayabiliriz? manisa'dan değişimle gelen ürünle mağazadan gelen ilk ürün farklı, mesela kutu renksiz olmuş, tv'yi açtıklarında panelin sağ ve solunda sabitleme bantları vardı içime şüphe düştü milletin iade ettikleri tv yi onarıp bize mi gönderiyorlar

hasanbuyukkayikci

Meraklı
Yeni Üye
Adem bey sizinle 1 yıl oncede görüşmüştük panel arizam var idi Toshiba ilk tvim sonra Regal TV vereiler onda aynı panel arızası sonra Vestel ua9090 ondada panel arızası şaka gibi sonra aynı TV değişim yaptılar bire bir ondada ölü piksel ve ekran da yabancı cisim var en son 65qa9700 verdiler bakalim benim bir şansım yok TV'den yana 5 . Değişim cihazım.

HKC PANEL SİZCE NASİL DİR TSKLER
@Adem Helvacı

ceyscale

Yeni Üye
Yeni Üye
Merhaba, ürünün panel bilgisini öğrenebilir miyim ?
IMG_3530.jpeg