Neler yeni

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
merhaba ekteki görselin panelini öğrenebilir miyim? Teşekkür ederim
8943861 xxxxxx seri numaralı üründe kullanılan panelin üreticisi BOE Dİsplaydir.
5000:1 tipik kontrast oranına sahip üründeki COF sayısı 6 dır.

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com

high_technology

Meraklı
Meraklı
Benim gözümde sorun ne yazık ki :(
@Adem Helvacı seri numarasından panel seçimi yapıp fabrikadan talep edebiliyormuyuz vestel için bu akım korumalı priz almayınca elektriksel arızalar anakart yanması vs. Garanti dışımı kalıyormuş çünkü bende bu nedenle 360 TL ye aldım ve piyasada çok daha kaliteli ucuz ve kullanışlı ürünler bulmak çok kolay ama onlar bile kendi markası olmadığı için yine garanti dışı kalırmış varmı böyle birşey

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
@Adem Helvacı seri numarasından panel seçimi yapıp fabrikadan talep edebiliyormuyuz vestel için bu akım korumalı priz almayınca elektriksel arızalar anakart yanması vs. Garanti dışımı kalıyormuş çünkü bende bu nedenle 360 TL ye aldım ve piyasada çok daha kaliteli ucuz ve kullanışlı ürünler bulmak çok kolay ama onlar bile kendi markası olmadığı için yine garanti dışı kalırmış varmı böyle birşey
İlk soru için cevap HAYIR ne yazı ki.
Vestel istese bunu yapar ancak gerek görmüyorlar sanırım.

Akım Koruma prizleri ile ilgili size yüksek fiyattan bunları satabilme nedenleri ise UMUT satıyor olmaları yanı sıra inkâr edilemeyecek bir avantajı var.

Eğer o prizi aldınız ise firma size garanti süresi boyunca bir daha ''Elektrikten dolayı arıza yapmış o yüzden garanti dışı'' diyemiyor.

Garantisi bitince de size zaten elektrikten arıza yaptığını söylemeyip istedikleri parayı alıyorlar o ayrı konu.

Korur korumaz kısmı ayrı konu, size sadece avantaj satıyorlar 360tl ye, teknoloji değil.
Ek garantinin değişik bir pazarlama yöntemi diyelim.

Fabrikadaki cingözlerden birisinin aklına gelmiştir.

Severious

Yeni Üye
Yeni Üye
Merhaba öncelikle değerli forum üyelerine hayırlı ramazanlar diliyorum.
Vestel 55Q9900 Smart TV aldım henüz bana ulaşmadı ama faturada yazan kodun seri numarası içerdiğini varsayarak paylaşayım.

8905141 200046
Panel ve anakart bilgisini öğrenmek istiyorum.Bir de anakart özelinde ram ve dahili hafıza bilgisini öğrenmek istiyorum.Yardımlarınızı bekliyorum.C56BF755-D02E-46B6-86CC-DAEFA339D5E7.jpeg

Fikoloji

Moderator
Moderator
Web sitesi
www.youtube.com
Merhaba öncelikle değerli forum üyelerine hayırlı ramazanlar diliyorum.
Vestel 55Q9900 Smart TV aldım henüz bana ulaşmadı ama faturada yazan kodun seri numarası içerdiğini varsayarak paylaşayım.

8905141 200046
Panel ve anakart bilgisini öğrenmek istiyorum.Bir de anakart özelinde ram ve dahili hafıza bilgisini öğrenmek istiyorum.Yardımlarınızı bekliyorum.Ekli dosyayı görüntüle 1815
LG panel
Mb180 ana kart rom yok çünkü smart TV
1.5gb ram

saglam

Yeni Üye
Yeni Üye
Merhaba, panel, anakart, ram, hafıza bilgilerini öğrenebilir miyim? IPS midir?

Ekli dosyalar

• inbound8932957074072582943.jpg
    inbound8932957074072582943.jpg
    64.2 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:

saglam

Yeni Üye
Yeni Üye
teşekkür ederim. Panda panel ile Hkc panele göre bir avantaj sağlar mı boe panel olması?

suleyman

Yeni Üye
Yeni Üye
Merhaba satın almak üzere olduğum Vestel 50QA9700 model televizyonda hangi panel kullanıldığını öğrenmek için satıcıdan seri numaralarını aldım. Bir kaç farklı seri numarası var elimde, bunlardan yola çıkarak almak istediğim televizyonda hangi panelin kullanıldığını nasıl öğrenebilirim. Teşekkürler.

Fikoloji

Moderator
Moderator
Web sitesi
www.youtube.com
Merhaba satın almak üzere olduğum Vestel 50QA9700 model televizyonda hangi panel kullanıldığını öğrenmek için satıcıdan seri numaralarını aldım. Bir kaç farklı seri numarası var elimde, bunlardan yola çıkarak almak istediğim televizyonda hangi panelin kullanıldığını nasıl öğrenebilirim. Teşekkürler.
Seri numarası paylaşırsanız yardımcı oluruz