HANYU Pompa Üreticisi Kimdir?
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji

HANYU Pompa Üreticisi Kimdir?

1

HANYU Pompa üreticisi aslında uzun yıllardır ülkemizde makine üretimi yapan yerli üreticiler tarafından kullanılan, kirli su tahliye pompa motorunun üreticisi olan firmadır. 2002 yılında Çin Ülkesinde kurulmuş ve 30 Ekim 2014’te iDear-Hanyu, Shenzhen borsasında resmi olarak listelenmiştir. Temel faaliyetlerini motor, motor kontrol teknolojisi ve temel bileşenleri etrafında stratejik olarak konumlandıran Şirketin iş alanı temel olarak ev aletleri, elektrikli araçlar, sağlık-tıbbi ekipman, endüstriyel akıllı robotlar ve yüksek güçlü servo motorları kapsamaktadır. 

h1

Ülkemizde bilinen ürünlerden örnek vermek gerekirse A101 mağazalarında satışa sunulan SEG SCM9100 model çamaşır makinesinde kullanılan tahliye pompasının üreticisi HANYU firmasıdır.

h2

Her ne kadar ALMAN MALI diye bilinse ve satış aşamasında insanlar bu şekilde lanse edilse de aslında BOSCH Profilo Siemens gibi üretimlerde dahi YUHAI ve HANYU gibi pompa üreticilerinin ürünleri kullanılmaktadır.

Ana grubun bir parçası olan Hanyu EV çekirdek bileşen departmanı, 2 milyar dolarlık yatırımla 330.000 metrekarelik bir alanı kapsayan Qi Long Mountain Endüstri Parkı’nda yer almaktadır. Bölüm, EV motoru, motor kontrolörü ve diğer temel bileşenlerin Ar-Ge, üretim ve imalatında uzmanlaşmıştır; elektrikli araç üreticileri için genel temel bileşen çözümü ve hizmet sağlayıcısıdır. Ar-Ge ekibi, Çin ve Japonya’dan 100’den fazla uzman, danışman ve mühendisten oluşmaktadır.

Öneri:  R32 Gaz Nedir? Patlar mı?
    İlginizi Çekebilir
    tn_film

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir