DAEWOO 32DE54F SMART TV Fiyat, Yorum, İnceleme ve Panel Teknik Özellikleri
 1. Anasayfa
 2. Televizyon

DAEWOO 32DE54F SMART TV Fiyat, Yorum, İnceleme ve Panel Teknik Özellikleri

3

DAEWOO 32DE54F SMART TV‘nin merak edilen teknik özellikleri konusunda detaylı bilgi verebilmek amacıyla bu yazıyı kaleme aldık. Bu doğrultuda DAEWOO 32DE54F SMART TV ile ilgili de şu bilgileri paylaşabiliriz. Vestel fabrikalarında üretilen DAEWOO 32DE54F SMART TV MB181 anakart ile ve smart destekli olarak Tekil HKC panel ile sizlere sunulmuş bir üründür.

daewoo

Via RCA scart, Ethernet, 2HDMI ve 1 USB porta ilaveten üründe CI+ desteği de bulunmaktadır. HDMI ve USB 2.0 desteklidir. SPDIF COAX OUT şeklindedir.

Bu bilgiler ışığında

Marka Daewoo
Model 32DE54F
Üretici Vestel
Anakart MB181
İşletim Sistemi Linux Çekirdek üzerinden QUI Picasso menu
Smart Özellikleri Youtube – Netflix – Amazon Prime Video – Amazon Alexa (BUILTIN SOFTWARE + WORKS WITH) Dahili wifi – Widi – Bluetooth –
BLU Direct Led
Panel Üreticisi HKC
Garanti 3 Yıl
Güvence Vestel Yetkili Servisleri
Ücretsiz Kurulum Hizmeti YOK
Ücretsiz Nakliye YOK

Panel Teknik Özellikleri

2023 Nisan Güncelleme. Üretimdeki paneller karma ve FHD hale gelmiştir.

Panel üreticisinin HKC olduğunu belirtmiştik, HKC Nedir veya kimdir diye merak edenler ilgili yazımızı okuyabilirler. Panelin yapı tipi FSA ve FSA Nedir diye merak edenler yine ilgili yazımızı okuyabilirler. Tipik kontrast oranı 3000:1 – Antiglare oranı %3 ve Sert katman 3H. 2 adet COF (Chip On Film) ve 2 adet de geçit çipi ile üretilen bu panelin donanımsal yenileme hızı 60hz dir. G to G değeri 8,5ms ve polarizer geçirgenlik oranı ise %6,5. 8Bit olan panelin sunduğu renk desteği 16.7 milyon.

NTSC Oranı%67sRGB%86 kapsama
Adobe RGB%70 kapsamaDCI-P3%69 kapsama
Rec.2020%50 kapsama

Öneri:  TOSHIBA 50UA2263DT 4K SMART TV

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Yorumlar (3)

  1. Merhaba, 43DE54F için de inceleme ele alacak mısınız? Zira panel bilgisini ve 32DE54F den farkları varsa şayet merak ediyorum.
   Teşekkürler!

  2. Hocam, bu ürünü Full HD diye satın aldık. Bu panelin Full HD olmadığının kanıtı var mı? HD ise bu tüketiciyi yanıltmak ve suç değil mi? Mahkeme süreci işler mi?

  3. Geçen sene kampanyadan aldım, dün TV ekranında yatay ve dikey çizgiler çıkmaya başladı. Artık seyredilebilir şekilde değil. Yukarıda incelemede Full HD değil, HD Ready olduğu söylenmiş. İLk aldığımda bilgisayra bağlamıştım FullHD gösteriyordu ama yakından bakılacak gibi olmadığından monitor olarak, ana TV’nin yanında diğer kanalları izlemek için TV olarak kullanmaya karar verdim. Ucuz malın kusuru oluyor, evde daha 22 inch yerli ucuz bir TV var malesef o da çok kötü. LG ve Samsung 4K TV’lerim sorunsuz çalışıyor.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir