Neler yeni

Adroid TV Box İPTV Oynatıcı Player

PCTeknikElektronik

@PCTeknik
Destek Ekibi
Android TV'ler ve Box'lar için en çok kullanılan IPTV Oynatıcılar

indir (2).png
IPTV Pro

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
indir (3).png
Gizli içerik
indir (4).png

Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
indir (4).jpg

Gizli içerik
images (2).jpg

Gizli içerik
images (3).jpg

Gizli içerik

Faruk KATI

Forumun Dinamik Yüzü 😉
Kadim Üye
Web sitesi
atakumtesisat.net

snbabrk53

Meraklı
Yeni Üye
Xtreamplayer kullanıyorum. Menüsü sanki bir platform kullanıyormuş gibi, filmlerin dizilerin resimlerine kadar gösteriyor.

Mustaffa

Araştırmacı
Araştırmacı
İptv diyince tivimate olmazsa hayret ederim şuan çoğu kullanıcın en iyi oynatıcısı tivimate diyor. Tabiki zevkler ve renkler tartışılmaz

NBKpro

Moderatör
Moderator
Web sitesi
inceleriz.com
Normal TV / Uydu alıcısı gibi kullanım (kanal no'ları, liste vs) açısından ve belki de biraz alışkanlıktır, Iptv Extreme derim. Ücretsiz sürümü biraz daha geç açılıyor ilk açılışta, Pro 5 saniyede açılıyorsa Pro olmayan 10 saniyede açılıyor. Ama kullanımda bir fark göremedim güzel uygulama. Reklam da yok.

Gourmand

Yeni Üye
Yeni Üye
Normal TV / Uydu alıcısı gibi kullanım (kanal no'ları, liste vs) açısından ve belki de biraz alışkanlıktır, Iptv Extreme derim. Ücretsiz sürümü biraz daha geç açılıyor ilk açılışta, Pro 5 saniyede açılıyorsa Pro olmayan 10 saniyede açılıyor. Ama kullanımda bir fark göremedim güzel uygulama. Reklam da yok.
Iptv Extreme playstore da var mı yoksa apk olarak mı indirmek gerekiyor, şuan tivimate kullanıyorum ama baya kısıtlanmış bir versiyon. PRO versiyon 500TL verilir mi sanmıyorum pek beğenemedim. Iptv PRO versiyonu full üyelik ne kadar acaba.

ibramefendi

Yeni Üye
Yeni Üye
Selamlar,
Samsung TV Tizen işletim sisteminde Smartes IPTV Pro kullanıyorum. Exxen, Gain , Beinsport vb için 800TL ödedim.
Evde Türknet, kablo ile bağlanmış 100mb internet var. Arayüz çok kullanışlı, Favorilere eklemek var.

Ancak,
-Arayüz ingilizce, türkçe dil seçeneği bulamadım.
-Adult kanallar için şifreleme yaptım fakat Recently Update kısmında adult kanalları silemedim :( Şifresiz olarak açıyor.

Faruk KATI

Forumun Dinamik Yüzü 😉
Kadim Üye
Web sitesi
atakumtesisat.net
Selamlar,
Samsung TV Tizen işletim sisteminde Smartes IPTV Pro kullanıyorum. Exxen, Gain , Beinsport vb için 800TL ödedim.
Evde Türknet, kablo ile bağlanmış 100mb internet var. Arayüz çok kullanışlı, Favorilere eklemek var.

Ancak,
-Arayüz ingilizce, türkçe dil seçeneği bulamadım.
-Adult kanallar için şifreleme yaptım fakat Recently Update kısmında adult kanalları silemedim :( Şifresiz olarak açıyor.
Güle güle kullanın 👍