Neler yeni

Air Fryer Çalışma Prensibi Nedir? Çok Elektrik Tüketir mi? Sağlığa Zararlı mı?

göksel

Meraklı
Yeni Üye

mbirol

Klima Profesörü
Kadim Üye
Afiyet olsun , bol denemeli tarifler gelsin.))
Sağolun. Karavanla kapıya dayanınca beraber afiyet olacak inşallah. :haha

Bu gün Sabah boyoz, attım iki tane, kek modda, 180 derece 13 dakika. İçleri biraz hamur gibi oldu. Şimdi ramazan pidesi yaoayım diyorum.

mbirol

Klima Profesörü
Kadim Üye
Tuya, ama sıfırlama bulamadım ayarlarda. Çok kullanılsın geldi bana.

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Ben umutluyum firmadan, inşaallah güzel dönüş yaparlar. Hatta diğer ürünlerinden de (robot süpürge) gönderirlerse süper olur.
Yani kafalarını şişirecek kadar uzun olmayan ancak bizi anlatacak düzeyde bir yazı yazdım iki üründen de istedim.
Özellikle robot süpürge tavsiyesi konusunda halen şöyle göğsümü gere gere ürün bulamıyorum.
Bu arada sizin ilk yazdığınız mesajın linkini d epaylaştım zaten, muhtemelen bu konuyu da görürler.

Robot süpürgede Mideadan çok umutluydum fakat Büyükosmanoğulları büyük hayal kırıklığı oldu SSH konusunda.

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Sağolun. Karavanla kapıya dayanınca beraber afiyet olacak inşallah. :haha

Bu gün Sabah boyoz, attım iki tane, kek modda, 180 derece 13 dakika. İçleri biraz hamur gibi oldu. Şimdi ramazan pidesi yaoayım diyorum.
Usta makarna nasıl yapıyorlarmış bu alette yahu? :alala

mbirol

Klima Profesörü
Kadim Üye
Usta makarna nasıl yapıyorlarmış bu alette yahu? :alala
Çıtır mantı yapıyorlar gördüğüm kadarı ile.
Bu arada bizim aletin pişirme sepeti çok acayip bir ölçü var 16,5 cm e 17,5 cm ancak bir kap sığıyor. 6 inç kaplar oluyor. Oda piyasada çok yok. Dün mutfağı alt üst ettik hanımla. Kiremit içi sırlı yoğurt kapları vardı kiremit ten, 10 numara oldu içine. Fırında kurufasulye, göveç vs yaparız galiba.

mbirol

Klima Profesörü
Kadim Üye
Mbirol usta hayırlı olsun,air freeyriniz.Güle güle kullanın.Yakında biz de kapitalist düzenin oyununa geleceğiz gibi,halen araştırıyoruz bakalım. :ok :bye
Marka saplantılı yoksa illa philips diye direnmeye gerek yok bence. Ama bütçe de sorın değilse philips xxl kullanmış olarak çok süper yapılmış. Pişirme sepet raylı olması, ve en güzel yanı da navigatör düğme kontrolu olması çok güzel. Bunlar dokunmatik drğil sanki basmatik.
Ha xxl çok iti, büyük mutfak lazım, yer konusu önemli.
Bu arada bir bilgi daha verelim. İnternette veriken ürün boyut ölçüleri, koli nin ölçüsü. Ne dangalak bir şey yapmış philips bu konuda anlamadım. Benim aldığım model ölçü olarak 2 kişi içşn çok çok yeterli. 4,1 litre geçiyor. 5 litre ortalama olanlar 4 kişi içşn de yeterli.

ibrahim_math

Yeni Üye
Yeni Üye
Benim gördüğüm ve sahip olduğumuz tüm modellerde altta rezistans yoktu. Buna gerekte yok çünkü hava içeride öyle bir dönüyorki çoğu zaman alt üst yapmanıza bile gerek kalmıyor etler için. Bizdeki model ciddi çok güçlü, aşırı kolay temizleniyor (üst rezistansı bezle geçiyoruz,çokta önemli olduğunu düşünmüyorum aşırı bir kir yok).
Sizdeki hangi ürün?

Faruk KATI

Forumun Dinamik Yüzü 😉
Kadim Üye
Web sitesi
atakumtesisat.net
hocam yazıyı okadar uzatmışsınız ki içinde bulmaca var sanki ki :)

cihaz 1 saatte kaç kw enerji tüketir bu tür cihazlar saatte 1,5 - 2,5kw enerji tüketir (saatte 3,9 TL - 6,5 tl enerji harcar)

1kw enerji vergiler dahil 2,6 TL
ben dağıtım şirketinden dağıtım şirketine değişiyor diye biliyordum öyle değil mi? su olarak mesela samsun en pahalı suyu kullanıyor. geçen 18 ton su kullanmışız altı üstü 370 lira fatura geldi ?

mbirol

Klima Profesörü
Kadim Üye
ben dağıtım şirketinden dağıtım şirketine değişiyor diye biliyordum öyle değil mi? su olarak mesela samsun en pahalı suyu kullanıyor. geçen 18 ton su kullanmışız altı üstü 370 lira fatura geldi ?
18 ton su tüketimi. Bayağı yüksek bir tüketim değil mi. Özel bir durım mu var.
Su fiyatlarını belediyeler belirliyor. Onun için çok farklı faturalar çıkabilir. İzmir de olsa 18 ton suya sizin dediğiniz in 2 katını ödersiniz.
Elektrik fiyatları genelde sabir. Özel anlaşma yaparsanız yüksek tüketim vs, daha ucuz alınabiliyor