Neler yeni

Ekrandaki lekeler

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com

İlteriş Yılmaz

Sürecin kendisi sonuçtan çok daha kıymetli.
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.inceleriz.com

kenanmorbulut

Meraklı
Meraklı
Önceki TV Google TV android miş şimdi verilen de wep os işletim sistemi var bence olanlar düşünülürse kabul edin derim.
2 tvi arasındaki fark nedir acaba hangisi daha iyi hangisi daha kötü bide firma neden bendekinin aynısını değilde bunu yolladı @Adem Helvacı abi bir cevap yazsa ona göre hareket edeceğim

PCTeknikElektronik

@PCTeknik
İnce Eleyen
2 tvi arasındaki fark nedir acaba hangisi daha iyi hangisi daha kötü bide firma neden bendekinin aynısını değilde bunu yolladı @Adem Helvacı abi bir cevap yazsa ona göre hareket edeceğim
Stok yoktur sende olan android apk uygulama yükleniyor.
Gönderdikleri TV de LG wepOS işletim sistemi var LG kadar gelişmiş sistem değil TVBox alarak kullanabilirsiniz yada firma ile iletişim kurun mümkünse GTV android TV göndersinler..

PCTeknikElektronik

@PCTeknik
İnce Eleyen
2/8 android TV çok kullanışlı değil genelde herkes TVBox alarak kullanıyor.

kenanmorbulut

Meraklı
Meraklı
Stok yoktur sende olan android apk uygulama yükleniyor.
Gönderdikleri TV de LG wepOS işletim sistemi var LG kadar gelişmiş sistem değil TVBox alarak kullanabilirsiniz yada firma ile iletişim kurun mümkünse GTV android TV göndersinler..
Aslında düşündüğüm şey web os mu google mu değil ben googlıda çok beğenmedim ama oanel olarak hangisi daha iyi kafamdaki soru bu

caciki

Meraklı
Yeni Üye
Gözünüz aydın, hayırlı olsun.

Murat ALA

Moderator
Moderator
Aynen murat kardeşim doğru bir tercih oldu mu sence
LG'deki WebOS gibi olacağını sanmıyorum, kısıtlanmıştır bazı özellikleri muhtemelen. Zaten Google TV'yi beğenmemişsiniz bir değişiklik olur sizin için. Ama hiç bir zaman bir Google-Android TV'deki uygulama çeşitliliğini beklememek lazım.

kenanmorbulut

Meraklı
Meraklı
Tv yi yanlışlıkla kenardan söktükten sonra bu değişim bana ilaç gibi geldi bence arayüz olarakta googldan çok daha akıcı ve bu tv nim ses sistemi konuşma seslerinde çok daha başarılı gibi geldi bana aslında ısrar etsem f950 yide yollarlardı ama bunu kabul ettim adem abi nerelerde onun yorumunu çok merak ediyorum

M. B.

Araştırmacı
Araştırmacı
WebOS arayüz olarak, serilik kullanım, kumanda olarak android/google tv'den daha iyi bence de. Kumandanız da smart mouselu olan kumandadan muhtemelen.
Markayı da tebrik etmek lazım güzel bir davranış.

Demek ki yanlış bir şey kaldırılabiliyormuş bu konudan da bunu öğrenmiş olduk.

Murat ALA

Moderator
Moderator
Tv yi yanlışlıkla kenardan söktükten sonra bu değişim bana ilaç gibi geldi bence arayüz olarakta googldan çok daha akıcı ve bu tv nim ses sistemi konuşma seslerinde çok daha başarılı gibi geldi bana aslında ısrar etsem f950 yide yollarlardı ama bunu kabul ettim adem abi nerelerde onun yorumunu çok merak ediyorum
Google'ın sizi tatmin etmemesinin sebebi donanımın zayıf olması. Özellikle ucuz üretimlerde lisanssız yazılımlardan full lisanslı ürünlere geçildi ama donanım yeteri kadar yükseltilmedi yoksa Google TV daha tatmin edici bir deneyim sunardı.