Neler yeni

Satın Alma Önerisi Senna 55SNF9000U tavsiye eder misiniz *55SNF9000U alındı*

yusuftolga

Meraklı
Meraklı
Bütçe
12000-18000
Marka Model Bilgisi
SENNA 55SNF9000U
ONVO OV50F950 (eski model kodu) - 50OVF9000U yeni model kodlu Onvo TV ile aynı üründür.
Merhaba, bende 55 inç olan Senna marka televizyonu almayı düşünüyorum. Mevcutta ailemde 55OV350 Onvo tv kullanıyoruz memnunum şahsen, bu 55SNF9000U Senna marka TV önerir misiniz

Faruk KATI

Forumun Dinamik Yüzü 😉
Kadim Üye
Web sitesi
atakumtesisat.net
Aynen öyle, 13000₺’ye aldım cihazı bu fiyata zaten bence f/p ürünü, ek garantiyle 5 yıla tamamlarsam da parasının hakkını fazlasıyla vermiş olacak o kadar sürede zaten 😊
Ben 4 5 ay önce 9300e almıştım

hdsubsidium

Yeni Üye
Yeni Üye
Fatuk Bey sizin cihazda da aynı panel mi mevcut, bakma fırsatınız oldu mu ?
panel sanırım farklı. ayrıca kumandayla ilgili güncelleme yapayım ; servis sağolsun ilgileniriz dediler aklıma acaba pillerden mi diye türk usulü çıkar tak yapacaktım eski kumanda pilleri de farklı modellerdi yeni 2 pili taktım kurulum yaptım ve sesi algılıyor. bizim usul sekmeden çalışıyor hâlâ 😂

yusuftolga

Meraklı
Meraklı
panel sanırım farklı. ayrıca kumandayla ilgili güncelleme yapayım ; servis sağolsun ilgileniriz dediler aklıma acaba pillerden mi diye türk usulü çıkar tak yapacaktım eski kumanda pilleri de farklı modellerdi yeni 2 pili taktım kurulum yaptım ve sesi algılıyor. bizim usul sekmeden çalışıyor hâlâ 😂

Evet pil değişimi sonrası kısa bir kurulum gerekiyordu, piller zayıflayınca sesli komutun çalışmadığını da öğrenmiş oldum 😂

Faruk KATI

Forumun Dinamik Yüzü 😉
Kadim Üye
Web sitesi
atakumtesisat.net
Bana da kumanda ilk bir garip geldi değişince düzeldi. Asıl sorun benim kumanda servis gelince adeta beni yalancı çıkartmak için çalışıyordu 🤠 Allahtan servis samimiyetime inanıp değiştirdi.

yusuftolga

Meraklı
Meraklı
Bana da kumanda ilk bir garip geldi değişince düzeldi. Asıl sorun benim kumanda servis gelince adeta beni yalancı çıkartmak için çalışıyordu 🤠 Allahtan servis samimiyetime inanıp değiştirdi.
O duyguyu bilirim, insanı sinir ediyor 😂 stabil çalışmayan modemim ne hikmetse servis geldiğinde tam kapasite çalışmaya başlamıştı da az daha parçalıyordum 🤭😅

yusuftolga

Meraklı
Meraklı
Merhaba, ek garanti için Onvo merkez ile irtibata geçtiğimde fiyatların onvo sitesindeki fiyatlar olduğunu yani herhangi bir zam olmadığını belirttiler. Hafta içerisinde ek 3 yıl garanti alıp 5 yıl garantiye tamamlamayı düşünüyorum. Halen bu fiyata f/p ürünü olduğunu düşünüyorum.

Faruk KATI

Forumun Dinamik Yüzü 😉
Kadim Üye
Web sitesi
atakumtesisat.net
Merhaba, ek garanti için Onvo merkez ile irtibata geçtiğimde fiyatların onvo sitesindeki fiyatlar olduğunu yani herhangi bir zam olmadığını belirttiler. Hafta içerisinde ek 3 yıl garanti alıp 5 yıl garantiye tamamlamayı düşünüyorum. Halen bu fiyata f/p ürünü olduğunu düşünüyorum.
Yapıştır gitsin abi o zaman 😎