İnceleriz Forum Açıldı!
  1. Anasayfa
  2. Haber

İnceleriz Forum Açıldı!

2

İnceleriz Forum ile ilgili devam eden çalışmalarımız sona erdi ve İnceleriz Forum açıldı! Bilinçli Tüketici Toplumu oluşturma hayalimize sizi de ortak edebilmiş olmanın gururunu yaşıyoruz.

Bildiğiniz üzere İnceleriz kapsamlı bir platform. İnceleriz Portal, Youtube, Instagram ve Tiktok üzerinden bilgi paylaşıyorduk. Yani birçok noktadan sizlere en doğru bilgiyi ulaştırmayı amaçlıyorduk. İnceleriz Forum tarafının açılmasıyla birlikte platformumuzun temeli büyük oranda oturmuş oldu.

İnceleriz Forum‘unun bizi bu kadar çok heyecanlandırmasının temel sebebi ise İnceleyenler Kulübü‘nü de kurmamıza olanak sağlamış olması. İnceleyenler Kulübü bizim Bilinçli Tüketici Toplumu oluşturma hayalimizin siz olmadan asla gerçekleşemeyeceği düşüncesinin tezahürüdür. Keza İnceleriz sadece teknoloji içerikleri üreten, sadece teknolojik ürünler inceleyen bir platform değil. Hayatın her alanında sizlere doğru bilgi vermemizi sağlayabilecek her konuyu “İnceleriz”. :)

Ancak bu milyonlarca konu, milyonlarca ürün, milyonlarca inceleme gerektiriyor. Ekibimiz büyüyor olsa da tamamını bizim yapabilmemiz mümkün değil. Tam da bu noktada İnceleyenler Kulübü‘ne gönülden bağlı sizlerin desteği devreye giriyor. Hayatın her alanından deneyimlerinizi, bakış açınızı, ürün incelemelerinizi paylaşarak tüketicileri tecrübelerinizle bilinçlendirmenin haklı gururunu yaşayabilirsiniz.

İnceleyenler Kulübü Nedir?

İnceleyenler Kulübü Bilinçli Tüketici Toplumu hayalimize katkı sunmak isteyen her bireyin herhangi bir konudaki deneyimlerini, incelemelerini ve fikirlerini paylaşabildiği bir topluluktur. İnceleyenler Kulübü paylaşım kültürünü yaymayı ve paylaşılan deneyimler sayesinde her bir bireye fayda sağlayabilmeyi amaçlar.

inceleriz forum

İlginizi çekebilir : TV Seçim Rehberi

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yorumlar (2)

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir