Kaya Grup İklimlendirme Buca Midea Yetkili Servisi ve Bayiinden Bir Montaj Hikayesi
 1. Anasayfa
 2. Klima

Kaya Grup İklimlendirme Buca Midea Yetkili Servisi ve Bayiinden Bir Montaj Hikayesi

1

Kaya Grup İklimlendirme Buca Midea Yetkili Servisi ve Bayiinden Bir Montaj Hikayesi başlıklı yazımızda sizlere, İzmir Buca ilçesinde faaliyet gösteren ve İzmir – Aydın illeri ile yakın çevreye hizmet sunan klima işletmesine refakat ettiğimiz Midea Xtreme montaj sürecine dair izlenimlerimizi paylaşacağız.

IMG 20240318 WA0016

Öncelikle bizleri, Buca ilçesi Yıldız mahallesi 206/6. Sk. no:23/A adresinde kıymetli Elif Kaya Hanımefendi güleryüzü ve profesyonelliği ile karşıladı. Biz işletme ile ilgili sanki satın alacakmış gibi duvarlara varana kadar incelerken ikram ettiği sıcak çayını içmek bizim için keyif oldu. Klimaların tanıtımı dahil olmak üzere merak ettiğimiz soruların cevabını aldığımız Elif Hanım, bizim fazla teknik sorduğumuz detaylarda Muharrem ustamızdan sufle aldı elbette. :)

WhatsApp Gorsel 2024 03 18 saat 16.38.28 3c7c22f9

Kaya Grup İklimlendirme hem lokasyon olarak tüketicilerin mümkün olduğunca kolay erişebileceği bir noktada hem de işletmenin atölye hariç Showroom olarak adlandırılan ürün teşhir alanının genişliği sayesinde sergilenen ürünler ile ilgili tüketicilerin merak ettikleri tüm detayları görebilmeleri ve birebir ürüne dokunup tecrübe edebilmelerini sağlayabilecek durumdadır. İşletmede halihazırda montajlı olan 2 ayrı model Midea klima üzerinde tüketiciler diledikleri kontrolleri sağlayıp kullanma tecrübesini de edinmiş oluyorlar.

IMG 20240318 WA0068

Ofiste işimiz bitince Kaya Grup İklimlendirme ekibi ile birlikte, neredeyse Manisa Spil Dağı’nın eteğinde diyebileceğimiz Çiçekliköy bölgesinde bir villanın 2 adet klima montajına refakat etmek üzere yola çıktık. Takribi 30dk süren yolculuk sonrası keşifleri yapılmış olan alanlarda tüketici ile istişare edilip nihai montaj noktasına karar verildi ve ekip seri bir şekilde montaja başladı.

Eve girerken ayaklarına taktıkları galoştan, kurumsal kıyafetlerine ve tüketicileri ile olan diyaloglarında kullandıkları dilin nezaketine varana kadar hemen her detaya odaklandık ve kendimizce notlarımızı aldık.

Öneri:  Google, Artık Türkiye’de Play Store Üzerinden Kumar Uygulamalarına İzin Verecek.

inceleriz ailesi olarak en çok üzerinde durduğumuz konulardan birisi olan VAKUM konusunda kesinlikle tavizsiz olan Kaya Grup İklimlendirme bu konudaki fikirsel hassasiyetinin yanı sıra fiili olarak işi gerçekleştirecek olan donanım konusunda da profesyonel yaklaşımdan taviz vermeyerek dijital manometre ve cubic değeri yüksek vakum motoru kullanıp tüketicisine mümkün olan en üst düzeyde değer katıyor.

Kullandıkları bakır borunun sektörün standartlarına uygunluğu, izolasyon yaklaşımları, boruları gizlemek için özel kablo kanalları kullanmaları dahil olmak üzere her türlü detay, özellikle yoğun yaz döneminde 45 dakikada yalap şap klimayı duvara tükürüp gitmiş gibi hizmet sunan firmalardan farklı olduklarını gözler önüne seriyordu.

20240309 170807

Son kullanıcıları her zaman uyardığımız gibi sizlere de bu yazımızla hemen belirtelim ki 2024 yaz sezonu çok ama çok zor geçecek bu nedenle klima satın alım işlemlerinizi son dakikalara bırakıp zorda kalmayın, biliyorsunuz eğer Haziran Temmuz Ağustos gibi dönemlerde klima satın alırsanız montaj için markasına göre değişmekle birlikte 5 ile 35 gün arasında zaman diliminde randevu veriyorlar o nedenle satın alma ve montaj işlemlerinizi sıcaklar bastırmadan yapmanız, yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz kalitede hizmet alabilmeniz için yeterli olacaktır. İzmir ve çevresinde klima ihtiyacınız varsa (0232) 453 06 03 Buca Midea Yetkili Servisi ve Bayii Kaya Grup İklimlendirme ile irtibat sağlayabilirsiniz.

Şunu da hatırlatmak isteriz ki inceleriz.com farkımızı sizler için bir avantaja çevirdik ve Muharrem ustamızdan şu sözü aldık. 9000btu ve 12000btu sınıfında satın alacağınız Midea markalı ürünlerde iç/dış cephe toplamda 4 metreye kadar boru gizleme malzeme ve işçiliğini ÜCRETSİZ sizlere sunuyorlar.

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Yorumlar (1)

  1. 19/03/2024

   Güzel kaleminiz, akıcı anlatımınız için çok teşekkür ederiz Adem abicim. Sizinle çekim çok keyifliydi güzel deneyimler edindik sayenizde…
   Tabi paha biçilemez tecrübeleriniz ile yolumuz aydınlandı her şey için teşekkür ederiz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir