Android Televizyondan Uygulama Nasıl Kaldırılır?
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Android Televizyondan Uygulama Nasıl Kaldırılır?

0

Android Televizyondan Uygulama Nasıl Kaldırılır? sorusuna belki daha önce cevap bulduğunuzu zannetmiş olabilirsiniz ancak sonradan yüklenen üçüncü parti programlardan bahsetmiyoruz biz, TV nin veya box ürününüzün kendi ana sistemindeki uygulama nasıl kaldırılır bunu biliyor musunuz?

Android tv uygulama kaldirma

Forum yazarlarımızdan sevgili Vesteloji tarafından sizler için ele alınan bu konuda android televizyonunuzda veya android box ürününüzde bulunan sonradan yüklenmiş olan yazılımlar haricinde fabrikadan yüklü gelen uygulamaların nasıl kaldırılabileceğine dair iligli videoyu izleyebilirsiniz.

İnceleriz platformunda sizlere içeriği boş, sürekli aynı sözcüklerin tekrar edilip yazı uzatıldığı SEO çalışması amaçlanmış yazılar sunmak yerine direkt olarak konuya girmeyi ve hemen sizi çözüme ulaştırmayı hedeflediğimizden ötürü sizlere çözüm videosunu aşağıda sunuyoruz.

Android televizyonunuz veya android box ürününüzden uygulama kaldırmak istediğinizde artık ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Sizlerin satın almış olduğu ürünlerden daha etkin faydalanabilmesi ve sizlerin kullandığı ürünler üzerinde risk yaşamamanız adına tüm testleri biz yapıyor, riskleri üstleniyor, tüm ayarları sizin adınıza kurcalıyor ve sonuçlarını paylaşıyoruz. Dolayısı ile gereksiz risklere girmemek adına televizyonunuzda merak ettiğiniz bir özellik veya ayarı direkt olarak kendiniz kurcalamak yerine bizlere de sorabilirsiniz.

Öneri:  FSA Panel Nedir?
    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir