Neler yeni

65 İNÇ TV TAVSİYESİ

usa2006

Yeni Üye
Yeni Üye
Kısa süre içerisinde 65 inç tv almayı düşünüyorum.Ekonomik imkanlarımda ötürü, lg samsung gibi markalar yerine yerli markalar (awox,sunny,onvo..vs) arasından bir araştırma yaptım. Bu markalar arasında üç model tespit ettim ;
1)AWOX A6500USWF (WEB OS)

2)SUNNY SN65MNF240(WEB OS)

3)ONVO OV65F950 (ANDROİD)

BU ÜÇÜ ARASINDA ÖNCE TV LER HAKKINDA(PANEL KALİTESİ...VS) SONRA SERVİS İMKANLARI (MÜŞTERİ MEMNNİYETİ) AÇISINDAN KIYASLAR MISINIZ ?SİZ OLSANIZ HANGİSİ HANGİ SEBEPLE TERCİH EDERDİNİZ?BU KONUDA DEĞERLİ FORUM ARKADAŞLARIMDAN VE ADEM BEY DEN BİLGİLENDİRME BEKLİYORUM..ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

Murat ALA

Moderator
Moderator
Tabiki 3.seçenek ONVO.
Kalite olarakta ONVO, satış sonrası hizmetlerde de ONVO, müşteri memnunyeti açısından da ONVO. @Adem Helvacı

DeepState

Süper Üye
İnceleyenler Kulübü
Kısa süre içerisinde 65 inç tv almayı düşünüyorum.Ekonomik imkanlarımda ötürü, lg samsung gibi markalar yerine yerli markalar (awox,sunny,onvo..vs) arasından bir araştırma yaptım. Bu markalar arasında üç model tespit ettim ;
1)AWOX A6500USWF (WEB OS)

2)SUNNY SN65MNF240(WEB OS)

3)ONVO OV65F950 (ANDROİD)

BU ÜÇÜ ARASINDA ÖNCE TV LER HAKKINDA(PANEL KALİTESİ...VS) SONRA SERVİS İMKANLARI (MÜŞTERİ MEMNNİYETİ) AÇISINDAN KIYASLAR MISINIZ ?SİZ OLSANIZ HANGİSİ HANGİ SEBEPLE TERCİH EDERDİNİZ?BU KONUDA DEĞERLİ FORUM ARKADAŞLARIMDAN VE ADEM BEY DEN BİLGİLENDİRME BEKLİYORUM..ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...
Onvo F950, android olması, panel ve işçilik kalitesi diğerlerine göre önde bir demeyim sunacaktır.

KANAY

Yeni Üye
Yeni Üye
aynı sorun bende de var 65 inç bir tv düşünüyorum ama piyasada o kadar çok seçenek var, her marka ve teknolojinin kendine göre avantajları var.
Bütçe max 55k mümkünse 50 k altı olsun. Daha çok tv, film ve video izliyoruz biz.

KANAY

Yeni Üye
Yeni Üye
LG 65QNED916 aldım teşekkürler.