Neler yeni

Çamaşır Makinesi Önerisi

denizycl

Yeni Üye
Yeni Üye
Selamlar arkadaşlar. Maksimum 20 bin TL'ye kadar 9 kg'lık çamaşır makinesi arıyorum. Marka takıntım vs. yok. Sadece uzun ömürlü olması benim için yeterli. Bu bütçeye kadar önerebileceğiniz çamaşır makinesi var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Graf Spee

Araştırmacı
Araştırmacı
Günümüzde uzun ömürlü kavramı biraz hava da kaldı Altus AL10123 d modeline bakın ek garanti yaptırmanız yararınıza olacaktır.

NBKpro

Moderatör
Moderator
Web sitesi
inceleriz.com
Altus ve Grundig modellerine bakabilirsiniz. Arçelik-Beko'nun premium segment ürünleri haricindeki standart ürünleriyle aynı parçalar ve aynı kalite. Grundig'de bazen güzel indirimler oluyor Altus'tan daha düşük fiyata geliyor bazen.

örnek olarak şu makine mesela.

denizycl

Yeni Üye
Yeni Üye
Önerileriniz için çok teşekkür ederim. Birkaç gün önce bozulan Bosch WFF 1600 çamaşır makinem tam 30 yıl gitti ancak dediğiniz gibi şu anki makinelerin ömrü o kadar değil deniyor. Çok can sıkıcı bir durum. Bu yüzden bahsettiğiniz gibi ek garanti yaptırmayı düşünüyorum. Tekrardan teşekkürler.

NBKpro

Moderatör
Moderator
Web sitesi
inceleriz.com
Önerileriniz için çok teşekkür ederim. Birkaç gün önce bozulan Bosch WFF 1600 çamaşır makinem tam 30 yıl gitti ancak dediğiniz gibi şu anki makinelerin ömrü o kadar değil deniyor. Çok can sıkıcı bir durum. Bu yüzden bahsettiğiniz gibi ek garanti yaptırmayı düşünüyorum. Tekrardan teşekkürler.

Attığım linkte altta çıkan trendyol ek garanti vs bir işe yaramıyor. Onlar garanti değil sigorta poliçesi.

Gerçek ek garantiyi yetkili servisten yaptırmayı unutmayın.

Evet şimdilerde 30 yıl giden bir ürün bulmak zor. Kullanım ömrü olarak 7 yıl belirleniyor zaten, 5 yıl sorun çıkarmazsa şanslı sayın kendinizi. Her marka için her ürün için.

denizycl

Yeni Üye
Yeni Üye
Attığım linkte altta çıkan trendyol ek garanti vs bir işe yaramıyor. Onlar garanti değil sigorta poliçesi.

Gerçek ek garantiyi yetkili servisten yaptırmayı unutmayın.

Evet şimdilerde 30 yıl giden bir ürün bulmak zor. Kullanım ömrü olarak 7 yıl belirleniyor zaten, 5 yıl sorun çıkarmazsa şanslı sayın kendinizi. Her marka için her ürün için.
Bilgilendirme için teşekkür ederim. 👍