Neler yeni

Fethiye veya çevresinde kalacak F/P oranı yüksek aile tipi yer tavsiyesi

maviplanet

Yeni Üye
Yeni Üye
Adem beyin de Fethiyeden olduğunu öğrenince bu soruyu sormak istedim.

Bu yaz nasip olursa inşallah Muğla fethiye tarafına gitmek istiyorum. A dan z ye her şey dahil konsepti pek bize uygun bir stil değil. şöyleki biz ailecek deniz de yüzme bağımlısı değiliz. daha çok gezilecek ve görülecek yerler ile iştikal olmak istiyoruz. o sebepten öğle yemeğinin olmadığı yarım pansiyon otel baktım ama pek iç açıcı bir yer bulamadım. Acaba diyorum müstakil villa vari ama 4 kişinin kalabileceği 1+1 ler mi bulsam diye düşünüyorum 1-2 yer baktım temmuz için 5000 civarı istiyorlar geceliğine. o da uygun yollusundan bulduğum da.

herşey dahil şimdi rezerve edersem 4 kişi 10 bine bir otel de var ama otele ingilizler ağırlıklı geldiği için yerlilere hizmeti zayıf sunuyorlarmış. demem oki herşey dahil 10 bin geceliği, villamsı larda 5000. hani sizlerin tavsiye edebileceği yada referans olabileceği 2000/3000 civarına mustakil f/p olarak mutlu edebilecek ev yada nezih otel tarzı bir yerler varmıdır acaba.

İzmirden aşağı tarafa ilk kez gideğim inşallah o yüzden ne kadar çok yer görürsem o kadar kardır.

münzevi1940

Sigma Comfort Tester
İnceleyenler Kulübü

Bu yaz nasip olursa inşallah Muğla fethiye tarafına gitmek istiyorum. A dan z ye her şey dahil konsepti pek bize uygun bir stil değil. şöyleki biz ailecek deniz de yüzme bağımlısı değiliz. daha çok gezilecek ve görülecek yerler ile iştikal olmak istiyoruz. o sebepten öğle yemeğinin olmadığı yarım pansiyon otel baktım ama pek iç açıcı bir yer bulamadım. Acaba diyorum müstakil villa vari ama 4 kişinin kalabileceği 1+1 ler mi bulsam diye düşünüyorum 1-2 yer baktım temmuz için 5000 civarı istiyorlar geceliğine. o da uygun yollusundan bulduğum da.

herşey dahil şimdi rezerve edersem 4 kişi 10 bine bir otel de var ama otele ingilizler ağırlıklı geldiği için yerlilere hizmeti zayıf sunuyorlarmış. demem oki herşey dahil 10 bin geceliği, villamsı larda 5000. hani sizlerin tavsiye edebileceği yada referans olabileceği 2000/3000 civarına mustakil f/p olarak mutlu edebilecek ev yada nezih otel tarzı bir yerler varmıdır acaba.

İzmirden aşağı tarafa ilk kez gideğim inşallah o yüzden ne kadar çok yer görürsem o kadar kardır.
2 yıl önce güzel fethiyede 15gün geçirdim. Gerçekten aşık olunası bir yer.

Otel vb konsept yerler tatil için bana da uygun gelmiyor..
O yüzden villa olarak geçse de bungalov havuzlu bir konut kiralamıştım. İlginç bir şekilde beklentilerimi acayip karşılaşmıştı. Bu tarz yerlerde hijyen konusu biraz sorun olur mu derken aşırı memnun kalmıştık. İstediğin zaman temizlik için geliyorlar hatta 2 günde bir havuz ve bahçe bakımı için geliniyor (müsaitlik durumu için mesaj atıp müsaade istenilerek) genel olarak güzel bir deneyimdi.

Etrafı korunaklı mahremiyet ve aileler için gayet ince düşünülmüş konutta her türlü ihtiyaç karşılanacak şekilde teslim ediliyordu. Bu yaz tekrar o bölgeye planım olsa gözüm kapalı giderim :)

Bu sadece kişisel deneyimimdi.

Sayın adem bey o bölgede yaşayan birey olarak eminim çok daha değerli bilgiler verecektir 😊

Puzik

Süper Üye
Kadim Üye
@Adem Helvacı ve @İlteriş Yılmaz bölgenin yorumunu yapabilir ana size tavsiyem genel olarak Airbnb sitesinden yorumlara bakarak ev kiralayabilirsiniz. Çok uygun fiyatlı temiz evler oluyor, ben Alanyada 2 yaz ayrı kişilerden kiralama yaptım. Ev sahipleri yabancıydı ve çok memnun kalmıştım. Türkiyede yabancıdan ev kiralamakta nasıl bir ironidir 😂 İşte öyle birşey!

İlteriş Yılmaz

Sürecin kendisi sonuçtan çok daha kıymetli.
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.inceleriz.com

Merhaba, meşe suits'e ulaşıp İlteriş yönlendirdi diyerek bilgi alabilirsiniz. Beklentilerinize benzer olabilir diye düşünüyorum.