Neler yeni

İYİ GECELER İNCELERİZ FORUM

osmanke

Müdavim
Kadim Üye
Web sitesi
turkvod.com
Forumda yeniyim.İlk sayfalarda kedi fobisiyle ilgili mesajlar var bende birşeyler karalıyayım dedim.
Ben küçüklüğümden beri kedileri sevmişimdir
Eşim Kedileri hiç sevmez,yolda görse yolunu değiştirir,kedilerin bakışlarından bile rahatsız olur,iğrenç birşey görmüş gibi suratını ekşitir,nefret ederdi.hatta yıllar önce bir tatilimizde açık hava bir restoranda kediler geldi diye sandalye üstüne çıkıp ortalığı birbirine katmıştı.evet kedileri sevmezdi ama zarar vermekte istemezdi.sonra bir gün teyzesinin evinde elinde küçücük bir kedi bende şaşırdım tabi bir anlığına teyzesi mutlu olsun diye zorla yani.daha sonra yeni girdiği bir işyerinde kışın oraya hergün ısınmak için gelen bir kedi,ortalıkta dolaşmalar bacağa sürtünmeler derken bizimkinin kedilere bakışı değişmeye başladı.ufak ufak yolda gördüğü kedileri sevmeler,arada bir sokak kedilerine yiyecek vermeler,kediler yerken seyretmeler....hem öyle bir değiştiki gel zaman git zaman bir kaç yılın sonunda eve nerdeyse emrivaki yaparak bir yavru kedi getirdi.kedimiz şu an 2 yaşında.ama nasıl seviyor kediyi anlatamam tarifsiz bir sevgi.nerden nereye diyorum bazen.
Sizin adınıza sevindim bunu aştığınız için keşke bu konuyu cafe bölümünde açıp anlatsaydınız daha güzel olurdu bence birde kendinize bir ad belirleseydiniz iyi olurdu iyi geceler

kullanıcı adı

Yeni Üye
Yeni Üye
Mesajınızın içeriğini gördüm, aslında ilginç detaylarmış neden silinsin istediniz ? :)
Yeri burası değilmiş sanırım.dediğim gibi forumda yeniyim,haliylede kedi fobisi ile ilgili geçen sene konuşulan mesajları şimdi görebiliyorum.o mesajlara istinaden başımdan geçenleri karaladım.durup dururken cafeye konu açıp bunları paylaşmak gereksiz geldi bana.

bartu

İnce Eleyen
Kadim Üye
Pazartesi mesaisi....iyi geceler :sleepzz
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.