Neler yeni

Teknik Soru LG C34 OLED ARIZA

Levent sökmez

Yeni Üye
Yeni Üye
Marka Model Bilgisi
LG
Herkese hayırlı günler .
Gruptaki arkadaşlarımında tavsiyesiyle lg c34 la modelini yaklaşık 2 aydır memnuniyetle kullanıyordum .
Bu akşam Playstation oynarken fotoğraflarda da göreceğiniz durumla karşılaştım .
Bu durumda ne yapmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim
İade mi değişim mi yapayım .
2 aylık bir tv de ortalama bir kullanım ile yaşadığım bu problem sizce marka ile alakalı bir problem yoksa bendeki tv de mi bir problem vardı . Teknolojik alet sonuçta .

BU YAŞADIĞIM ARIZA KORNİK BİR OLED PROBLEMİ Mİ ?

Murat ALA

Moderator
Moderator
Yanlış bilmiyorsam DOA değişim raporu satın alma tarihinden itibaren ilk 1 ayı kapsıyor. Servis çağırın görsünler değişim raporunu tutsunlar kronik olduğunu sanmıyorum tabi modeli aratıp bakabilirsiniz başka buna benzer sorun yaşayanlar var mı diye.

gokhangfb16

Meraklı
Meraklı
Yanlış bilmiyorsam DOA değişim raporu satın alma tarihinden itibaren ilk 1 ayı kapsıyor. Servis çağırın görsünler değişim raporunu tutsunlar kronik olduğunu sanmıyorum tabi modeli aratıp bakabilirsiniz başka buna benzer sorun yaşayanlar var mı diye.
Murat hocam kurumsal faturalarda 1 ay şahıs faturalarında 6 ay diye biliyorum bende

Faruk KATI

Forumun Dinamik Yüzü 😉
Kadim Üye
Web sitesi
atakumtesisat.net
Panel arızası, 6 ay içi arızadan her şekilde değişim hakkı var ürünün.
Kronik arıza değil, size denk gelmiş fakat oled tv alıp problmem yaşamama garantisi kimsede olmaz zaten.
LCD ekranlara göre daha az ömürlü olduğu konusunda söylentiler var.

Faruk KATI

Forumun Dinamik Yüzü 😉
Kadim Üye
Web sitesi
atakumtesisat.net
Söylenti değil doğru logo yanığı gibi nur topu bir problemimiz var burada da.
Plazmalardaki TV kanalının logo yanığı oledlerde oluyor mu ? Hala oled alınmaz o zaman. Teknolojinin ilerlemesiyle 2 3 sene içinde yanmayan oledleri göreceğiz.

Levent sökmez

Yeni Üye
Yeni Üye
Panel arızası, 6 ay içi arızadan her şekilde değişim hakkı var ürünün.
Kronik arıza değil, size denk gelmiş fakat oled tv alıp problmem yaşamama garantisi kimsede olmaz zaten.
Oled yanığı riskini göze alıyorum aslında . Yanık dışında kronik bir problemi yoksa aynı tv ile devam edicem. İade seçeneği sunarlarsa led tv bakıcam