Neler yeni

Mame32 Atari Salonu Oyunları Android Box ve TV'ler için

browser985

Yeni Üye
Yeni Üye
Bu oyunları android TV box ile nasıl oynayacağız benim cihaz açmıyor 4 GB ram 32 GB bellege sahip Flash içine atıp TV boxa takıyorum ama mame programinda oyunlar görünmüyor

Diesequan1999

Yeni Üye
Yeni Üye
Merhaba Arkadaşlar geçmişe Yolculuk yapıyoruz nostalji zamanı.
Mame32 Atari Salonu Oyunlarını Android Box'lar üzerinde TV'lerde oynayabiliyoruz.

Ekli dosyayı görüntüle 7988

257 Adet En Popüler Mame32 Oyunu+Mame4droid uygulaması

İndirme Linki
⤵️

[Gizli içerik]

Mame4droid gamepad ayarı nasıl yapılır⤵️

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Ayrıca atari oyunlarının yanı sıra kumar oynamayı da seviyorum. Çoğu zaman bunu 1Win giriş platformunu kullanarak yapıyorum çünkü en fazla sayıda ilginç oyuna ve yeni oyuncular için en iyi oyun koşullarına sahip.

Ekli dosyayı görüntüle 7993
Merhaba. Gönderiniz bana arkadaşlarımla o eski güzel oyunlarda takıldığım eski günleri hatırlattığı için nostaljik yaptı.

Ccceyhun

Yeni Üye
Yeni Üye
ellerinize sağlık. şahane konu. aynı uygulama hiremconun yayınladığı 40gblık oyun arşivini de açar mı acaba?
akşam denemesini yaparım fırsat bulursam.

PCTeknikElektronik

@PCTeknik
İnce Eleyen
ellerinize sağlık. şahane konu. aynı uygulama hiremconun yayınladığı 40gblık oyun arşivini de açar mı acaba?
akşam denemesini yaparım fırsat bulursam.
Sadece mame32 oyunlarını açar diğer oyunlar için onlara uygun faklı emülatör vs yüklemeniz gerekiyor

PCTeknikElektronik

@PCTeknik
İnce Eleyen
Bu oyunları android TV box ile nasıl oynayacağız benim cihaz açmıyor 4 GB ram 32 GB bellege sahip Flash içine atıp TV boxa takıyorum ama mame programinda oyunlar görünmüyor
O şekilde değil oyun üzerinde tıklayıp Mame emülatör ile aç diyeceksiniz video var izleyin.