Neler yeni

Teknik Soru Midea all easy pro boşta soket var

Ali Uğur

Yeni Üye
Yeni Üye
Marka Model Bilgisi
Midea all easy pro
Herkese merhabalar adem hocamın videosunu izleyerek evimdeki all easy pro klimanın detaylı temizliğine başlayacaktım ki sökme işlemindeyken boşta bir pin olduğunu fark ettim klima sorunsuz çalışıyor lakin bu pinin boşta olması beni meraklandırdı bilen üstadlar yardımcı olabilirlerse sevinirim görselleri ekliyorum.

Ekli dosyalar

• 20240508_135454.jpg
    20240508_135454.jpg
    56.5 KB · Görüntüleme: 15
  • 20240508_135448.jpg
    20240508_135448.jpg
    82.8 KB · Görüntüleme: 15

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Herkese merhabalar adem hocamın videosunu izleyerek evimdeki all easy pro klimanın detaylı temizliğine başlayacaktım ki sökme işlemindeyken boşta bir pin olduğunu fark ettim klima sorunsuz çalışıyor lakin bu pinin boşta olması beni meraklandırdı bilen üstadlar yardımcı olabilirlerse sevinirim görselleri ekliyorum.
Servis soketi o. Sizin için değil yani :ok

muhammet göl

Midea AEP Tester
Kadim Üye
Vay bee tanıdık klima görünce yazasım geldi nasıl memnun musunuz klimadan 😊

muhammet göl

Midea AEP Tester
Kadim Üye
Memnun değilim desem yalan olur sadece bizim buralar biraz kırsal olduğu için toz çok oluyor çabuk kirleniyor o da klimanın suçu değil zaten
Güle güle kullanın inşallah 😊
İç üniteden yana temizlik konusu olunca bu modelin kolay sökülebilir olması acayip avantaj
Yılda yada 2 yılda bir temizlik konusunda en can alıcı yerler olan drenaj tavası ve cross fanı eliniz yatkın ise söküp yıkayabilirsiniz

Ali Uğur

Yeni Üye
Yeni Üye
Güle güle kullanın inşallah 😊
İç üniteden yana temizlik konusu olunca bu modelin kolay sökülebilir olması acayip avantaj
Yılda yada 2 yılda bir temizlik konusunda en can alıcı yerler olan drenaj tavası ve cross fanı eliniz yatkın ise söküp yıkayabilirsiniz
Alalı 1 sene oluyor ilk detaylı temizliği bu drenaj tavası kross fan heryerini söküp temizledim umarım geri birleştirirken de hata yapmam :D

muhammet göl

Midea AEP Tester
Kadim Üye
Akıllılık etmissiniz benimde aklıma geldi ama adem hocam saolsun bu modelde nasıl olduğunu gösterdiği için sökebildim geri de birleştiririm diye umuyorum 😅
Olur inşallah 😅
Takıldığınız yer olursa çekinmeyin hocam forumdan etiketleyin beni yardımcı olmaya çalışırım 😊

Ali Uğur

Yeni Üye
Yeni Üye
Olur inşallah 😅
Takıldığınız yer olursa çekinmeyin hocam forumdan etiketleyin beni yardımcı olmaya çalışırım 😊
Hocam geri monte ettim sorunsuz sadece parçaların üzerindeki o yalıtım süngerleri varya ince olan onlar tam kurumadan geri taktım bişey olur mu ?(bu arada calıştırdım çalışıyor motorlara falan su değdirmemiştim zaten 😁)

muhammet göl

Midea AEP Tester
Kadim Üye
Hocam geri monte ettim sorunsuz sadece parçaların üzerindeki o yalıtım süngerleri varya ince olan onlar tam kurumadan geri taktım bişey olur mu ?(bu arada calıştırdım çalışıyor motorlara falan su değdirmemiştim zaten 😁)
İnce olanlar zamanla hızlı kurur hocam kalın olanlar ıslak değilse sorun olmaz ben fön makinesi kullandım komple kuruttum ama ince olanların sorun olacağını zannetmiyorum

Faruk KATI

Forumun Dinamik Yüzü 😉
Kadim Üye
Web sitesi
atakumtesisat.net
Servis soketi o. Sizin için değil yani :ok
Adem abi, bizim dükkanda 25 belki 30 yıllık bir klima var Mitsubishi marka. Daha bakım yüzü görmedi. Bakım yapmayı düşünüyorum ama bir yandan da çalışoyorsa elleme perilerim tutuyor 🤣