Neler yeni

ONVO OV75F950 Deneyimlerim

mucahid.cicek

Yeni Üye
Yeni Üye
Herkese selamlar. 07.04.2023 tarihinde Sivas Evkur mağazasından ONVO OV75F950 televizyonu 17.200 TL'ye 4 taksit olacak şekilde satın aldım. Bu televizyon hakkında internette herhangi bir kullanıcı yorumu göremedim. Bu yüzden televizyon elime ulaştığında detaylı bir inceleme yapıp burada yayınlayacağım. Şimdiden sormak istediğiniz sorular varsa, merak ettiğiniz konular varsa elimden geldiğinde test edip sonuçları sizlerle paylaşacağım.

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Herkese selamlar. 07.04.2023 tarihinde Sivas Evkur mağazasından ONVO OV75F950 televizyonu 17.200 TL'ye 4 taksit olacak şekilde satın aldım. Bu televizyon hakkında internette herhangi bir kullanıcı yorumu göremedim. Bu yüzden televizyon elime ulaştığında detaylı bir inceleme yapıp burada yayınlayacağım. Şimdiden sormak istediğiniz sorular varsa, merak ettiğiniz konular varsa elimden geldiğinde test edip sonuçları sizlerle paylaşacağım.
Sizler gibi gönüllü ve tarafsız GERÇEK kullanıcılara her zaman çok ihtiyacımız var.
Televizyon sektörünü gizli pazarlamacı ve komisyonculardan sizlerin sayesinde temizleyeceğiz emin olun :ok

DeepState

Süper Üye
İnceleyenler Kulübü
İyi günlerde kullanın öncelikle, teslim alırken kontrolleri ihmal etmeyin sakın. Detaylı fotoğraflarını ve yorumlarınızı bekliyoruz.

tolon

Yeni Üye
Yeni Üye
Aynı televizyonu almayı düşünüyorum. Özellikle bu inceleme için foruma üye oldum. Şimdiden çok teşekkürler. Merakla bekliyorum.

mucahid.cicek

Yeni Üye
Yeni Üye
Televizyonum bugün teslim edildi. Yarın kurulum için gelecekler. İlk izlenimlerimi paylaşacağım.
IMG_20230418_175022.jpg

mesutpeker

Yeni Üye
Yeni Üye
Merhaba 75F950 almayı düşünüyorum. Halihazırda 50F900 kullanıyorum. Aynı görüntü kalitesindeyse bile almayı düşünüyorum. Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim

mucahid.cicek

Yeni Üye
Yeni Üye
Merhaba 75F950 almayı düşünüyorum. Halihazırda 50F900 kullanıyorum. Aynı görüntü kalitesindeyse bile almayı düşünüyorum. Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim
Ürünün kurulumu yapıldı ancak araya bayram girdiği için memlekete gittim. Döndüğümde test edip sonuçlarını paylaşacağım.