Neler yeni

Satın alınan klimanın faturası farklı olması *Klima farklı geldi*

Ali Kemal Eyvaz

Fujitsu - Sigma - ME - Bosch Tester
İnceleyenler Kulübü
@Adem Helvacı hocam merhaba ben Hepsiburada üzerinden Demirdöküm A5 Performans Kliması satın aldım fakat az önce oluşturdukları faturada Demirdöküm A5 yazmakta bana A5 Performans değilde Normal A5 gönderirler ise ne yapmam lazım bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.
Satın aldığım ürün
Screenshot_20240420_150211_com.android.email.jpg

Buda oluşturulan fatura
Screenshot_20240420_160012_com.google.android.apps.docs.jpg

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
@Adem Helvacı hocam merhaba ben Hepsiburada üzerinden Demirdöküm A5 Performans Kliması satın aldım fakat az önce oluşturdukları faturada Demirdöküm A5 yazmakta bana A5 Performans değilde Normal A5 gönderirler ise ne yapmam lazım bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.
Satın aldığım ürün
Ekli dosyayı görüntüle 15130

Buda oluşturulan fatura
Ekli dosyayı görüntüle 15131
Muhtemelen yazmaya gerek görmemişlerdir fakat ''Satıcıya soru sor'' bölümünden yazılı kanaldan mutlaka itirazınızı dile getirin ki elinizde de yazılı bir kayıt kalsın. Gelen cevabı paylaşırsanız sevinirim.

Ali Kemal Eyvaz

İnceleyenler Kulübü
Muhtemelen yazmaya gerek görmemişlerdir fakat ''Satıcıya soru sor'' bölümünden yazılı kanaldan mutlaka itirazınızı dile getirin ki elinizde de yazılı bir kayıt kalsın. Gelen cevabı paylaşırsanız sevinirim.
Screenshot_20240420_161550_com.pozitron.hepsiburada.jpg
Cevapları bu oldu ben altına tekrar yazdım performans A+++ serisi doğrumu anladım diye. Bakalım onada tamam derse sorun yok.

dzhan

Araştırmacı
Araştırmacı
Ekli dosyayı görüntüle 15133
Cevapları bu oldu ben altına tekrar yazdım performans A+++ serisi doğrumu anladım diye. Bakalım onada tamam derse sorun yok.
Saçma olmuş. Bu ürünün bir normal A5 kodlu modeli var bir de A5 Performans kodlu. Her ne kadar ürün satış sayfasında Performans modeli diye satıyor olsalar da Performans modeli olduğunu kesinlikle teyit ettirin.

Ali Kemal Eyvaz

İnceleyenler Kulübü
Saçma olmuş. Bu ürünün bir normal A5 kodlu modeli var bir de A5 Performans kodlu. Her ne kadar ürün satış sayfasında Performans modeli diye satıyor olsalar da Performans modeli olduğunu kesinlikle teyit ettirin.
Ürün linki https://app.hb.biz/Frhp6tWELk5a
Açıklamasındada zaten 8.5 Seer 5.4 Scop oranı olduğu görünmekte net şekilde.

Son düzenleme:

muhammet göl

Müdavim
Kadim Üye

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Bu arada değişik bir ürün daha inceleriz diye https://www.epey.com/klima/bosch-climate-2000-cl2000-set-26-we.html
Bosch aldım.
Çok güzel olmuş, Neden biliyor musun? Kısa bir süre içerisinde Dayrelax ürün de bize ulaşacak sevgili @İlteriş Yılmaz görüşmeleri bitirdi sayılır bugün adres vs talep ettiler. Dayrelax ve bu Climate ile ilgili de kafalardaki soru işaretlerini gidermiş olacağız zira Sizin olmasa da benim montaj öncesi dış üniteyi söktürtme şansım var, kompresör kodlarından evap kondenser, fan motoru vs ne varsa dökeceğiz her şeyi ortaya :ok

İlteriş Yılmaz

Sürecin kendisi sonuçtan çok daha kıymetli.
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.inceleriz.com

muhammet göl

Müdavim
Kadim Üye
Klima montajı yapıldı servis gayet bilgili ve efendi insanlardı, her yapacakları işi danışarak yaptılar 17 dakika vakum yaptılar, resimlerini paylaşmak istedim. Sonraki adımdada havalar ısındığında tüketim değerlenide paylaşıcam.

Ekli dosyayı görüntüle 15563
Ekli dosyayı görüntüle 15564
Ekli dosyayı görüntüle 15565
Ekli dosyayı görüntüle 15566
Ekli dosyayı görüntüle 15562
Hocam tekrardan hayırlı uğurlu olsun ağız tadıyla kullanın inşallah herşey güzel gözüküyor çok sevindim 😊🙋

muhammet göl

Müdavim
Kadim Üye
E bu Bosch baya Boşmuş. Bildiğimiz Airfel Kaira bu :hihi Ha zaten biliyorduk bunu elbette ama markalar en azından kendilerine göre bir kasa-kumanda tasarımı yapabilir bence.
Bunun dış ünite Ön panjur siyah kaira ve Airfel de gri midea da gri bu zalım çok yakışıklı duruyor

Son düzenleme:

NBKpro

Moderatör
Moderator
Web sitesi
inceleriz.com
Bunun Ön panjur siyah kaira ve Airfel de gri midea da gri bu zalım çok yakışıklı duruyor

Ben de benim Beko'da yatay kanadın iki yanına kırmızı bant çekmiştim, daha güzel duruyor :hihi
Aynı kasa olmasına rağmen Arçelik-Beko'da ön kapakta iki yanda dikey çizgi, Altus'ta yatay yay şeklinde çizgi (Arçeliik-Beko'ya göre daha güzel duruyor) Demirdöküm Kion'da ise petek deseni var. LG'de ise kapak altında metalik şerit var.

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Ben de benim Beko'da yatay kanadın iki yanına kırmızı bant çekmiştim, daha güzel duruyor :hihi
Aynı kasa olmasına rağmen Arçelik-Beko'da ön kapakta iki yanda dikey çizgi, Altus'ta yatay yay şeklinde çizgi (Arçeliik-Beko'ya göre daha güzel duruyor) Demirdöküm Kion'da ise petek deseni var. LG'de ise kapak altında metalik şerit var.
Evet bugün bütün gün o şeritte kendi yansımamı gördüm çekimlerde :D

muhammet göl

Müdavim
Kadim Üye
Elinize sağlık
Siyah olana dış ünite panjuru demeyi unutmuşum 😂
Bence iyi etmişsiniz Bakış açısıda çok önemli insan yeterki yaptığı işten zevk alsın