Neler yeni

Teknik Soru Sıfır Bulaşık makinesi sigorta attırıyor.

Tarıkuzun

Meraklı
Yeni Üye
Marka Model Bilgisi
BOS.SMS4IKW51T
Merhaba bosch dan bulaşık makinesi aldım. Kurulum olurken fişe takar takmaz sigorta attırıyor. Bazen de atmadan çalışıyor.
Servis önce elektrik tesisatına bakın dedi.
Baktırdım ama herhangi bir sorun yok, bina tesisatı da sıfır zaten. Başka makineleri aynı prize takınca atma sorunu da gerçekleşmiyor.
Değişim yaptırmayı düşünüyorum, herhangi bir belge falan da imzalamadım. Makine daha kurulmamış gibi gözüküyor diyebilirim.
Sizce makine arızalı olabilir mi? Nasıl bir yol izlemeliyim?

huliki

Meraklı
Yeni Üye
bende bir tecrübemi paylaşayım. ama bu makina kullanılan bir makina sıfır değil, aynı şekilde makina kafasına göre bir sigorta attırıyor bir attırmıyor bir zaman çalışıyor vb derken orası sağlam burası sağlam en son altta motor klemensini sökünce arızayı tespit etmiş oldum. yıkama motorunun klemens kısmından kaynatmış yanık oluşmuş buda sigortayı duruma göre attırıyordu.

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
bende bir tecrübemi paylaşayım. ama bu makina kullanılan bir makina sıfır değil, aynı şekilde makina kafasına göre bir sigorta attırıyor bir attırmıyor bir zaman çalışıyor vb derken orası sağlam burası sağlam en son altta motor klemensini sökünce arızayı tespit etmiş oldum. yıkama motorunun klemens kısmından kaynatmış yanık oluşmuş buda sigortayı duruma göre attırıyordu.
Tecrübenizi paylaşmanız çok kıymetli. Teşekkür ederim.