Neler yeni

TÜRKİYE MİLLİ VOLEYBOL TAKIMI

Puzik

Süper Üye
Kadim Üye
Gurur duyuyorum ülkemin kadınlarının bu başarısına. Milyon eurolar boğulan futbolcuların umarım biraz utanma duygusu olmuştur. Futbol endüstrisinde dönen paralar ve alınan neticeleri düşündüğümüzde yerlerdeyiz. Bu kızlar şahane! Abdülhamit ve türevleri sinir krizi geçiriyordur ? Tekrardan hepsini tebrik ederim!

IMG_7269.jpeg
NOT: Fes burada ecdadımızı temsil etmiyor, karanlık ve dar görüşlüleri temsil ediyor. Fes’i Türk sananlar tarihine baksın anlasın, Türk kültürü ile bir alakası yoktur!

Son düzenleme:

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Gurur duyuyorum ülkemin kadınlarının bu başarısına. Milyon eurolar boğulan futbolcuların umarım biraz utanma duygusu olmuştur. Futbol endüstrisinde dönen paralar ve alınan neticeleri düşündüğümüzde yerlerdeyiz. Bu kızlar şahane! Abdülhamit ve türevleri sinir krizi geçiriyordur ? Tekrardan hepsini tebrik ederim!

Ekli dosyayı görüntüle 7121
NOT: Fes burada ecdadımızı temsil etmiyor, karanlık ve dar görüşlüleri temsil ediyor. Fes’i Türk sananlar tarihine baksın anlasın, Türk kültürü ile bir alakası yoktur!
Valla hocam ifadenin anlamı bende büyük.
20 seneden uzun zamandır görüşüme saygı duymayanın görüşüne saygı duymayı bırakalı çok oldu.

Kızlarımızı gönülden kutluyorum, baş tacımız hepsi.
Filenin Efelerine de kucak dolusu selamlarımız olsun, yine de çok mücadele etti çocuklar.