Neler yeni

Vestel 55UG9630 65UG9630 Teknik özellikler

Ulas1173

Yeni Üye
Yeni Üye
Teslim alırken kutusunu iyice kontrol edin vuruk ezik yırtık varsa teslin almayın. Eğer bantın üzerine yeniden bant çekilmişse teslim almayın.
Tamamdır hocam , sipariş verdim bence ciddi manada iyi fiyat ve kaliteli görünüyor televizyon . Şahsi olarak bir yorumunuz var mı? Adem hocamdan da yorum bekliyordumda görmedi galiba

Murat ALA

Moderator
Moderator
Tamamdır hocam , sipariş verdim bence ciddi manada iyi fiyat ve kaliteli görünüyor televizyon . Şahsi olarak bir yorumunuz var mı? Adem hocamdan da yorum bekliyordumda görmedi galiba
İş görecek IPS tabanlı panelle üretilmiş Google TV işletim sistemli bir televizyon.

CrocusPd

Yeni Üye
Yeni Üye
inceleme videosu eklendi
İnceleme içeriklerinizi takip ediyorum ciddi emek verilmiş çalışmalar elinize sağlık. Ben bu modelle yani 55ug9630 ile 55qa9700 modelleri arasında kaldım. Televizyonları hiç görmedim kağıt üzerinde özellikleri birbirine yakın gibi. Sizce hangisini almalıyım? hangisini hangi özelliğinden dolayı daha çok önerirsiniz? Teşekkür ederim

Fikoloji

Moderator
Moderator
Web sitesi
www.youtube.com
İnceleme içeriklerinizi takip ediyorum ciddi emek verilmiş çalışmalar elinize sağlık. Ben bu modelle yani 55ug9630 ile 55qa9700 modelleri arasında kaldım. Televizyonları hiç görmedim kağıt üzerinde özellikleri birbirine yakın gibi. Sizce hangisini almalıyım? hangisini hangi özelliğinden dolayı daha çok önerirsiniz? Teşekkür ederim
qa9700 olabilir

Hulusi

Yeni Üye
Yeni Üye
55 UG 9630ların dahili hafızaları 4 gbye düşürülmüştür. Servise açtırdığım kayıda güncel hafızası bu şekildedir diye bilgi verilmiştir.

Ekli dosyalar

• unnamed (1).jpg
    unnamed (1).jpg
    57.4 KB · Görüntüleme: 3
  • unnamed (2).jpg
    unnamed (2).jpg
    42 KB · Görüntüleme: 3